SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Vita-Min Multiple Sport®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 103270

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
hehe

nikt nie zmusza Cie do tych vit akurat, kup normalne bez mineralow po 9zl i juz jak za drogo

chociaz jezeli juz to tylko te multiple sport imo.

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 268
Osobiście jestem zawiedziony zwłaszcza minerałami dużo bardziej opłaca się kupić magnez ze zdrowitu gdzie w jednej tabletce jest 240mg.. szkoda ze nie można kupić samych witamin..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 165 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1544
Tylko ta ze Zdrovitu ma też oprócz oprócz magnezu nieco chemii podnoszącej walory smakowe.
Jak dla mnie element stałej suplementacji, choć kolor moczu w barwach tęczy, hehe.

No pain - No Game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3481
Dobry produkt. brałem kiedyś. Doskonałe uzupełnienie witamin.

THC !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1382
witam. zjadłem narazie jedno opakowanie tych witamin i mnerałów no i moje wnioski są takie że czuje się tak samo(nie latam;)) przed ich braniem tylko wyskoczył problem z moczem czyli taki że trochę barwa sie zmieniła na troche inny odcień żółtego i bardziej intensywny! ale nie wiem czy to po witaminach bo w tym samym czasie szamałem clenburexin i białko z TRECA ale nie wiem?? jak myślicie?

FURO
"Kto nie był ni razu człowiekiem temu człowiek nic nie pomorze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
norma że po witaminach ma się taki kolor moczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
ja mam teraz to samo po tych witaminach

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3481
To nie jest nic strasznego, nic nowego.

THC !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 165 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1544
Sorry, ale mam pytanie co do poniektórych - CZEGO SIĘ SPODZIEWALIŚCIE PO WITAMINACH? 2 CM WIĘCEJ W ŁAPIE?!

Zmieniony przez - rotmeister w dniu 2009-11-16 20:19:44

No pain - No Game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba na prawdę ekstremalna dawka witamin w tym jest! Nie wiem jak wy, ale ja po nich sikam na złoto Powinno tak być?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Tribusteron 90®

Następny temat

Olimp - Vita-Min Plus®

WHEY premium