SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp - Carbo®

temat działu:

Olimp

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 55249

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Truskawka wg mnie chyba najgorsza, pomarańcza - super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 731 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11986
Pomarańcza średnia, próbowałem z różną ilością wody. Czuć chemiczny posmak po wypiciu.

Rozpuszczalność ok, brak piany itp.

No one likes us.. we don't care

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie truskawka git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 705
Pomarańcza bardzo dobrze wchodzi, rozpuszczalność dobra, cena bardzo korzystna. Polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 261
Truskawkę odradzam. Cały czas męcze, miałem 3kg, został 1.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 431 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7509
Dobre smaczne Carbo. fajna cena,sklad
pije cytryne dosc smaczna
pozytyw

Zmieniony przez - dejwidos w dniu 2009-05-03 15:10:36

Szukając szczęścia w zwykłych momentach,nie masz czasu pomysleć, nie widzisz chwil piękna.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37315
Super smaczek :) cóż mogę więcej powiedzieć BARDZO DOBRE CARBO :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 90 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4024
więc tak: jakiś czas temu kupiłem 2kg tego carbo, smak pomarańczowy, było naprawdę dobre... wczoraj kupiłem 1kg w sklepie, też pomarańczowy no i jest jakiś gorszy:/ po wymieszaniu na górze robi się taka dziwna pianka, w ogóle jakiś jaśniejszy kolor jest i jakieś takie mdłe się robi:/ czym może być to spowodowane? używam tej samej wody i tyle samo sypie jak z poprzednim carbo...

Barça - más que un club

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 487
A co myslicie o PVL CARBO MAXX ESSENTIALS?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp - Bio Silica®

Następny temat

Olimp - Chitosan®

WHEY premium