SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp Mega Caps

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 101 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
Podbić białko? Z tematów wyczytałem, że powinno się trzymać 2g/kg mc u mnie to wygląda tak:
Węgle: 6.5g/kg
Białka: 2.8g/kg
Tłuszcze 1.9g/kg

Narazie jestem totalnie spłukany, a żeby wziąć do szkoły ryz czy makaron potrzebuje takie pojemniczki a też zawsze coś kosztują a musze mieć na diete, więc ten miesiąc bym musiał na chlebie przejechać ;/ Albo zamiast carbo przed treningiem wypije po prostu 60g po treningu? Dzięki za spojrzenie na dietke ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Lolex, zamiast chleba - grahamki. To dobry patent - wielu chłopaków tak robi.

A carbo - faktycznie - lepiej po treningu. Przed treningiem - może zmulać.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 101 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
ambroziak, słyszałem o tym, ale wydawało mi się, że chleb jest jednak bardziej wartościowy ... Nie wiesz jak jest z ich zakupem? Czasem trudze się by znaleźć właśnie ten chleb a to mnie wkurza, bo czasem matka kupi mi inny ... -,-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
najlepiej wogole odpusc chleb na rzecz platkow owsianych czy ryzu

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Płatki owsiane są super, tyle że trochę upierdliwe do jedzenia np. w szkole. W sklepach ze zdrową żywnością widziałem pieczywo owsiane...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
z jednej strony to prawda, z drugiej jednak latwo sie przyzwyczaic nosic ze soba pojemniki z jedzeniem i na przerwie usiasc spokojnie i wcinac :):) natomiast Twoj pomysl rowniez nie jest zlym pomyslem

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
DominatorG
Biniu ja bym nawet dal tluszcze wyzej w hierarchii od wegli ;)


jesli chodzi o mase - zostaje przy swojej opinii :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Jak będę w tym sklepie, to zapytam o producenta tego pieczywa owsianego.

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ktore odzywki na mase

Następny temat

Pudzian - backstage photo session for Olimp

WHEY premium