SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Określenie BF i czy coś z tego będzie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 34
Witam. Moja przygoda z ruchem fizycznym i siłownia zaczęła się w wieku 17lat. Poćwiczylem na siłowni około roku, a później rok kalisteniki 5-6razy w tygodniu. Efekty miałem fajne i jakieś minimum obeznania w temacie ćwiczeń(waga trzymała się około 78-82kg). Po tym przyszły czasy mocnego zaniedbania, gorszy etap w życiu i zejście do nawet 74kg przy wzroście 182cm. Obecnie w wieku ponad 26lat, ćwiczę już od około 17 miesięcy. Z wagi 74kg podskoczyłem w najwyższym momencie do 99.8kg, miałem ambitny cel żeby ważyć 100, ale granica się broniła, a ja nie uprawiałem świniomasy, po prostu lubię jeść dużo zdrowego żarcia. Efekty są spore, ale nawet przy wadze 74 miałem zawsze sporo tłuszczyku, nigdy nie potrafiłem określić ile mniej więcej go mogę mieć. Podejrzewam, że mam budowę endomorficzna i gen do masy po ojcu (który potrafi ważyć 120-140kg przy względnie dużej ilości mięśni i tym samym wzroście). Lekka ginekomastia bądź lipomastia występowała u mnie od wieku nastoletniego. Będę wdzięczny za pomoc w określeniu BF i może określenie mniej więcej w jaka wagę na redukcji powinienem celować. Chciałbym zejść chociażby w okolice 12-15bf pod zdrowe masowanie.













Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 34
No i obecnie zdjęcie przy wadze około 98kg. Zdjęcia powyżej są w kolejności.

80kg w wieku młodzieńczym.
74kg z ponad półtora roku temu
Około 90kg
92kg
No i to z posta tego 98.



A bez żadnej pompy wyglądam tak





Zdjęcie nogi mam tylko jedno od tyłu, od przodu w sumie wiele nie widać zarysu

Co do treningu to wykonuje 2-3razy w tygodniu fbw trwające 2.5-3.5h. Godzina na partię.
Obecnie jem na redukcji 2700kcal. Wcześniej jadłem około 3300-3600 dziennie.

Podstawa posiłkow które się praktycznie codziennie powtarzają to
Owsianka:
Twaróg sernikowy 330g delikante
Owoce mrożone leśne 150g
Łyżka miodu
25g orzeszków ziemnych
30g otrębów
25g płatków owsianych
25g musli słodkich vinatella

Obiad dzielony czasem na 2 posiłki przy pracy siedzącej.
Schab bądź łopatka 500-600g
Warzywa mrożone 400-500g

Resztę kaloryki zazwyczaj dobijam orzeszkami, jabłkami, zależy od tego co mam w domu i na co mam ochotę, ale nie zdarza się żebym jadł jakieś śmieci.

Sumarycznie dziennie staram się trzymać białko na poziomie 170-240g
I kalorie w granicach 2600-2700.

Maxy to:
Ciąg 170(nie robię zbyt często, rekord pobity przy wadze 92)
Przysiad podobnie, lecz preferuje suwnice z powodu skoliozy i przejmowania ciężaru przez prawa nogę.
Suwnica 400kg x3
Wyciskanie podobnie jak z ciągiem przy wadze 92 rekord 125. Teraz zazwyczaj ćwiczę hantlami 35-42kg na 8-15powtorzen.
Dipy+50kg na 1 powtórzenie
Podciąganie +30kg.





Zmieniony przez - Xandir w dniu 2023-10-21 14:37:04




Zmieniony przez - Xandir w dniu 2023-10-21 14:50:05

Zmieniony przez - Xandir w dniu 2023-10-21 14:54:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 244 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45818
Siema, wg mnie to BF będzie w okolicach 20, może nieco więcej. Powinieneś wejść na redukcję.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki mam procent BF?

Następny temat

Masa czy redukcja

WHEY premium