SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki mam BF? Jakieś sugestie, oceny?

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 0 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2
Siema.

Nie mam dużego stażu w budowaniu sylwetki - zacząłem chodzić na siłownię ok 1.5 roku temu (ze znikomą wiedzą, na "diecie" 1200kcal). Przez pierwszy rok skupiałem się głównie na zrzuceniu tłuszczu (waga startowa 102kg, typowy grubasek endomorfik). Poniżej zdjęcie "przed":



Po około roku siłowni z przerwami (głównie cardio), doszedłem do mojej najniższej wagi 76 kg (marzec 2018):



Wtedy postanowiłem nabrać trochę "ciałka" i jeść w granicy mojego zapotrzebowania kalorycznego i zrobić rekompozycję.

Obecnie wygląda to tak:




Oba zdjęcia są z tego samego dnia - pierwsze przy lepszym świetle z napiętym brzuchem, drugie z "wypuszczonym" brzuchem.

Pytanie brzmi - jaki wg. was miałem body fat przed, a jaki mam teraz?
Powinienem kontynuować rekompozycję czy przejść na redu?

Warto dodać, że poniekąd skupiam się również na kalistenice, więc bodyfat ma tutaj ogromne znaczenie.

Moje wyniki póki co:
deadlift - 70kg x 6
bench - 60kg x 8
squat - 70kg x 5

Dzięki





Zmieniony przez - jarson90 w dniu 11/2/2018 8:42:21 PM
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 120 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25907
sylwetka na plus, ale wyniki siłowe są żałosne... nie jeden co w życiu na siłowni nie był ma lepsze :D poczytaj sobie jakieś artykuły na SFD
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 0 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2
ziomus123
sylwetka na plus, ale wyniki siłowe są żałosne... nie jeden co w życiu na siłowni nie był ma lepsze :D poczytaj sobie jakieś artykuły na SFD


Dzięki :) Wiem że wyniki to najniższa krajowa i moja 4-letnia córka pewnie podnosi więcej :D Co prawda 3 miesiące temu nawet tego bym nie podniósł więc jakiś progres notuję. Teraz ważę ok 78kg i chciałbym nabrać mięśni kosztem tłuszczu bo nie chciałbym być ani mniejszy ani większy, ale boje się że bez konkretnej strategii utkne w miejscu w którym jestem czyli obecne wyniki siłowe i BF.

Dopiero od niedawna staram się stopniowo dokładać do sztangi (i do talerza), więc mam nadzieję, że ta tendencja zostanie bo pod kątem wyników to raczej nie ma się czym chwalić narazie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93258 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
Fajna zmiana ,skup się na diecie i nie odpuszczaj treningów siłowych
Ocena sylwetki i bf to ci pomoże https://www.sfd.pl/Jaki_masz_typ_budowy_oraz_ile_masz_procent_tłuszczu_ocena_wzrokowa_-t910239.html 
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plecy ocenka

Wiecej