SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ogry Ogrzyce i Ogratka a jak! %-) - vol. 9

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149450

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
remik jaka tematyka iktora klasa boja orlem ie jestem tylkoposiadam podstawowoa wiedze


Polaco: विश्व की प्राचीन सभ्यताओ मे से एक राष्ट्र है जो कि एशिया महाद्वीप के पू‍र्व मे स्थित है। चीन की सभ्यता ए

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
ja ćwiczę na siłowni z kolega marokanem to zaraz powiem ci co tam znaczy ty sam nawet nie wiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
remik napisz wszystko do mnie na gg i jak przyjdę z siłowni i roboty napisze koleżance a teraz lecę narka!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9279
lece na silke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
poalco ja wiem

to wszystko jest o chinach

wpisalem w wikipedia china i w jezykach obcych ten sam text hehe

Dengan kewujudan ia sebagai salah suatu entiti yang paling lama wujud di permukaan dunia ini dan pengamalan salah satu daripada sistem tulisan paling lama di dunia Sejarah China seringkali dikarekterkan sebagai satu yang dipenuhi nostalgia divisi dan penggabungan semula diantara masa-masa peperangan atau keamanan, dan penukaran dinasti yang ganas. Keluasan kawasan negara ini berkembang daripada satu titik tolak punca di Kawasan Rata Utara China, dan keberkesanan/kelajuannya bergantung kepada nasibnya untuk menelan kawasan-kawasan timur, timur laut dan Asia Tengah. Selama beberapa abad lamanya, Empayar China juga merupakan antara tamadun yang termaju di dunia dan pusat pengaruh Asia timur dengan kesan kuat yang masih dirasai pada hari ini.

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
Twój znajomy z niemiec chciałby sie dowiedziec jak spedziles ostatnie swieta wielkanocne . Napisz do niego list w ktorym:
- przedstawisz swój udział w porządkach i zakupach przedswiątecznych
- opiszesz conajmniej daw zwyczaje charakterystyczne dla polskiej tradycji
-poinformujesz o wizycie krewnych, i o atmosferze panujacej w spotkaniu
- wyrazisz chec poznania niemieckich zwyczajow i tradycji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
ty studiujesz germanistyke?

kurde listy z opisu wakacji itp to jeszcze ale taka magia

wybacz remik ale nie podejme sie tego pomoglbym ci ale naprawde nie znam slow takich ktore moglyby byc w tym liscie :/

a nie chce ci s******lic listu calego bo pozniej bedzie ****nia


spadam na silke!

Joł

Zmieniony przez - Siodema w dniu 2008-03-31 15:52:25

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
remik robiłem takie ******ły w zeszłym roku i takie ******ły miałem na maturze z niemca =D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285


ja ******le bo ta nauczycielka jest taka po***ana mowie jej caly czas ze ***a mnie obchodzi matura z niemca i nie bede takich dziadostw pisal to ona mi na to ze to jest na ocene i kazdy musi napisac twister a ty jak z niemieckim stoisz ?


kurde nie studiuje germanistyki ale ta nauczycielka jest taka d****na zadaje nam na ferie święta nawet
spadam na silke

Zmieniony przez - remik664 w dniu 2008-03-31 16:12:36

Zmieniony przez - remik664 w dniu 2008-03-31 16:30:05
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czy Brac hmb

Następny temat

warto kupować???

WHEY premium