SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odzież na siłownie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 999 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4771
ja odwiedzilem kiedys niegdyś sklep - używana odzież zagraniczna :)
poogladałem troche, wybrałem pare fajnych koszulek, nawet fajne wzory, bez dziur czy plam jakichs - 12zł/kg :) nawet jakas koszulke z Dorianem znalazłem;p

polecam.

Siódmego dnia Bóg stworzył siłownie i wiedział, że to było dobre...

http://www.sfd.pl/siłownia_cziken_xl-t545712.html
http://www.sfd.pl/obliczanie_swojego_max_wyciśniecia-t465818.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9061
a ja polecam ciuchy z firmy mordex ;)

na allegro wpisz mordex i zobaczysz co i jak :) dla mnie super i wygodne,luzne ciuchy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 274 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3557
spodenki najlepsze są z grubej bawełny, np z go sport - tanie a materiał za***istej jakości. wiadomo najlepiej żeby wszystko nie krępowało ruchów i to wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
ja chodzę w byle czym, mam jakieś 2 t-shirty treningowe
i jakiekolwiek krótkie spodenki nie krępujące ruchów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 604
Temat stary ale sam planuje sobie kupic kilka dobrej jakosci koszulek. Gdize szukac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
allegro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Nie przywiązuje wagi do ubioru. Ma być wygodnie i ciepło ;)

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
Niegocin
Nie przywiązuje wagi do ubioru. Ma być wygodnie i ciepło ;)


Ja dokładnie tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Wiek 70 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 437
A ja akurat zwracam uwagę na jakość ubrań oraz butów. Szczególnie butów. O ile ubrania mogę sobie kupić tańsze to buty staram się kupować naprawdę dobrej jakości ponieważ w tym przypadku tanio oznacza bardzo często drogo i jak kupicie sobie jakieś kiepskiej jakości buty to szybko się rozpadną i trzeba będzie kupić sobie nowe. Co do koszulek to polecam Nike:
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Wiek 70 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 437
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pulsometry itp

Następny temat

Jaki drążek do ściany ?

WHEY premium