SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odstajacy brzuch w miejscu żołądka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 90
Cześć. Może wy mi pomożecie.
Od dłuższego czasu borykam się z problemem odstającego brzucha na wysokości żołądka. Z rana jest jeszcze w porządku, ale po zjedzeniu czegokolwiek od razu jest to samo. Próbowałam już różnych diet itp. Dodam, że cały czas ćwiczę i staram się wzmacniać mięśnie pleców i brzucha. Zdiagnozowano u mnie kiedyś przodopochylenie miednicy. Chciałabym mieć po prostu płaski brzuch.
Mam 162cm i wsze 52 kg. Nie przejadam się ani nic.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
monkey22
anubis84
Nie patrz na instagramy gdzie do zdjęcia się szykują pół dnia, aby dobre wyszło. masz pąłski brzuch.
teraz takie chore czasy - pokazywanie wszędzie perfekcyjnej doskonałości która często jest falszowana obróbkami i sztucznymi pozami ( setki zdjęć dla tego jednego ) dzieciaki i młodzież się naogląda i później kompleksy ,depresje i problemy . Durne czasy gdzie liczy sie tylko SŁIT dziubek , HAJS i LANS .


Dokładnie, ale cóż zrobić, jak zewsząd jesteśmy tym bombardowani.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Ale w czym mamy Ci pomóc konkretnie. Ani nie wiadomo czy cos w diecie poprawić treningu itp

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 90
Chciałam się dowiedzieć czym to może być spowodowane. A co powinnam wam jeszcze podać w takim razie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 90
Zależy mi na tym żeby ten brzuch w tym miejscu był płaski i nie wystawal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33160 Napisanych postów 23233 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278211
wstaw zdjecie sylwetki jak stoisz normalnie luźno ( od boku ) , kwestia czy wzdyma cię po posiłkach czy nnie zlikwidowałaś wady postawy ( przodopochylenia )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Jeśli wada posatwy trzeba to naprawić, np pogłębiona lordoza mzoe powodować taki problem.

Co do pożywienia, gdzieś ono się musi pomieścić i zawsze wyrzuci brzuch, może też masz słabą ścianę brzucha, jadasz wzdym,ajace produkty, zbyt duża ilość błonnika też moize byuć negatywna

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699812
Nieprzykładanie należytej staranności do odpowiedniego gryzienia i przeżuwania pokarmów może skutkować problemami trawiennymi takimi jak wzdęcia i gazy. Problem ten dotyczy przede wszystkim mężczyzn, którzy mają w zwyczaju jeść zdecydowanie szybciej i łapczywiej niż kobiety. Nieprawidłowo rozdrobione kęsy pokarmów są mniej podatne na działanie enzymów trawiennych, przez co przechodzić mogą w niezmienionej postaci do niższych fragmentów jelit i ulegać fermentacji bakteryjnej. Również samo połykanie znacznych ilości powietrza towarzyszące łapczywemu konsumowaniu posiłków może być źródłem problemów, zwłaszcza jeśli posiłki są bardzo obfite i popijane gazowanymi napojami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699812
Druga sprawa to Twoja wada postawy .Przodopochylenie miednicy to bardzo popularna wada postawy, Objawia się ona między innymi znacznie zwiększoną lordozą lędźwiową i rozcięgniętym i wypukłym/odstającym brzuchu. Taka pozycja powoduje, że nasze mięśnie brzucha są cały czas w pozycji rozciągniętej, przez co są osłabione. Miesień prosty brzucha oraz mięśnie skośne nie pracują tak jak powinny Tutaj proponowałbym odwiedzić ogarniętego fizjoterapeutę . Może trzeba będzie popracować nad korekcja tej wady postawy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
zmudzixx
Cześć. Może wy mi pomożecie.
Od dłuższego czasu borykam się z problemem odstającego brzucha na wysokości żołądka. Z rana jest jeszcze w porządku, ale po zjedzeniu czegokolwiek od razu jest to samo. Próbowałam już różnych diet itp.


na wysokości żołądka? czyli odstaje Ci pod lewym podżebrzem ?
jakich diet próbowałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 90
Przesyłam zdjęcia tak to wygląda. A co do diet to nie znam się za bardzo jaka to była. Ustalona przez trenera ok 1500 kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 90
Zdjęcia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból nadgarstka.

Następny temat

Co z tą klatą?

WHEY premium