SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polprazol(nerwica zoladka vs.gainer )

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46122

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 584
Witam.od pewnego czasu uskarzalem sie na bole w brzuchu ,zoladku ,skurcze.Napewno w jakims tam stopniu ma to podloze nerwowe ale rowniez niezdrowy tryb zycia.moja lekarka rodzinna podejrzewa wrzody lub nerwice zoladka.watpi jednak we wrozdy wiec sklania sie raczej ku nerwicy zoladka.przepisala mi POLPRAZOL.od pewnego czasu wrocilem na silownie chce zaaplikowac sobie gainera nie wiem jednak czy bedzie problemem jezeli zrobie rownoczesnie ladujac mass xxl i te tabletki.bardzo prosze o kompetentne wypowiedzi .pozdro 954
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 0
Po co przepłacać. Za tą cenę kupimy 60 tab. Ranigast Max na receptę od lekarza. Polprazol też trzeba skonsultować z lekarzem zanim zaczniemy stosować, chyba że chcemy nabijać kiesę producentowi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zrezygnuj z brania gainera w czasie leczenia polprazolem takie jest moje zdanie, napisz mi czy polprazol Ci pomaga bo ciekawi mnie to też go brałem jak zaczynały się oje problemy z nerwicą właśnie od żołądka, niestety dużo zdrowia mnie to kosztowało bo moja lekarka nie podejżewała mnie o nerwice dopiero po wielu badaniach i długim czasie stwierdziła że to na tle nerwowym jak byłem już totalnie wymordowany, wychudzony i nie do życia, powiedziała :"ma pan nerwicę i wszystkie dolegliwości są tym spowodowane" szkoda że stwierdziła to tak późno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 584
wczesniej bralem helicid.pomogl mi ale srednio.cos tam jednak pomogl.jak brales polprazol ? 20 mg tabsy ?napisz mi jak wykryles ze to jednak nerwica ,robiles gastroskopie ,jak przebiegala choroba ,co Ci pomoglo,czy sie wyleczyles itp ? w ile po wybraniu polprazolu wziasc gainera ? czy cwiczyc w czasie brania tego leku ?jestes zdrowy ?skad wiesz ze to nie byly wrzody ? pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
polprazol brałem różnie brałem 1X20mg i 2X20mg na czczo rano i przed snem, gastroskopie miałem robiona wrzodów nie miałem, co do nerwicy mam już ją 3 lata i niestety nie zanosi się na to że z nią wygram

a polprazol brałem od refluksu, który 'wyszedł' w gastroskopii, prawdopodobnie zrobił się od skurczy żołądka i odruchów wymiotnych

Zmieniony przez - Seba81 w dniu 2006-04-11 21:41:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 584
gastroskopia w rzeczywistosci to taka masakryczna sprawa? radzisz mi isc na gastroskopie jezeli polprazol nie pomoze czy moze jeszcz e jednak nie ?
moge cwiczyc przy polprazolu ?
w 5 dni po skonczeniu tego leku moge zaladowac gainera?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja Ci napiszę tak, ja na gastroskopie już w życiu nie pójdę chocbym miał umrzeć jeśli masz dolegliwość żołądkową to polprazol powinien pomóc, jeśli to nerwica mogą byc potrzebne leki uspokajające i z tym lepiej zgłosić się do psychiatry niż brać leki uspokajające od rodzinnego, który też może coś wypisać -jednak polecam udać się do speca co do polprazolu jak zapewne czytałeś ulotkę, to wiesz, że nawet przy wrzodach powinien poprawić on sytuacje z gainerem wstrzymałbym się dłużej, co do ćwiczeń jeśli nie czujesz "chęci na wymioty" po treningu to ćwicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 584
dzieki za kompetentna wypowiedz.zakladajac temat wlasnie na cos takiego liczylem ) .mi lekarka zalecila przez pierwsze 5 dni rano na czczo i wieczorem .po tych 5 dniach tylko na czczo.tez tak miales? jezeli tak to jak brales w te pierwsze 5 dni w sensie na czczo i np kolo 18 po posilku ?>pozdrawiam.
p.s.cwiczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 584
to ile po skonczeniu polprazolu zaczac ladowac gainera ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
Też brałem ten lek na nudności i mi pomagał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 584
nudnosci czyli?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak też brałem podobnie rano na czczo i wieczorem przed snem, a pozniej juz tylko na czczo, z gainerem ja bym zaczekał z miesiąc na wszelki wypadek, a nudności to takie uczucie, że chce Ci sie wymiotować
p.s tak ćwiczę
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niestabilność nadgarstkalka

Następny temat

Znacie dobre sanatorium ?

WHEY premium