SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oddawanie krwi

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1233
Tak jak w temacie, mam pytanie dotyczące oddawania krwi. Czy są jakieś przeciwwskazania do oddania krwi podczas cyklu? Chodzi dokładniej o cykl na teściu. Z góry dziękuję za konkretną odpowiedź. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29056
Z tego co wiem to są kiedyś też chciałem oddawać będąc już na lekkim ofie ale znajomy mówił abym sobie odpuścił bo tylko spadki będą a tą krew to o kant dupy można rozbić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1233
Dodam tylko że to początek cyklu (2 strzały).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
ja nigdy nie miałem , normalnie brali

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29056
zabiorą na pewno , ale czy po późniejszym przebadaniu ona będzie dobra do transfuzji to kłóciłbym się. Jeśli jest inaczej to chciałbym zostać oświecony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1233
Powiem szczerze, że idę tam bo potrzebuję dzień wolny w robocie. Jak pobiorą krew to bez względu na to czy będzie ona dobra czy nie to dostanę zaświadczenie do pracy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29056
ku*wa co za podejście

jak ja oddawałem to tak dają takie zwolnienie. Ja bynajmniej dostawałem do szkoły więc Tobie dadzą do roboty

Zmieniony przez - Xeno99 w dniu 2012-02-22 18:10:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202702
przeciwwskazania są takie że jest to po prostu nie fair, sam nie chciałbyś chyba dostać krwi od takiego dawcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
oj krew z trochę większą zawartością testosteronu

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
Ja jestem honorowym oddałem już prawie 4 litry i bywałem na bombie wówczas :) żadnych spadków etc. A co do bycia nie fair, to kiepski argument. Nikomu krzywda się od tego nie stanie.

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202702
GYMwork
A co do bycia nie fair, to kiepski argument. Nikomu krzywda się od tego nie stanie.


kiepska to jest Twoja odpowiedź na ten argument
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co do Teścia?

Następny temat

tren jak dlugo jak sobie radzicie

WHEY premium