SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oddawanie krwi.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 133 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1359
Witam, chciałbym oddać krew w najbliższym czasie. Mam wobec tego takie pytanie, ponieważ jestem na cyklu kreatynowym + beta alanina. Czy można podczas takiego cyklu oddać krew? Jeśli nie to jak długo po zakończeniu cyklu można iść oddać krew?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
ale na badaniu krwi przed pobraniem tych 450ml nie bedą sprawdzać kreatyny tylko kreatyninę a u mnie np. nawet na cyklu po 10g/dzień nie przekroczyła ona normy bo było coś 0,99 mg/dl przy normie 0,7-1,36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Bardziej pytanie do ogarniętego lekarza, ale dla bezpieczeństwa bym oddawał po ok. 10 dniach przerwy. Tobie nic się nie stanie, pytanie w jakim stanie i co dolega biorcy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 133 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1359
Ta krew powinna być zbadana wiadomo, przed podaniem jej komuś. Nie chcę tylko oddać swojej krwi, jest to prawie 0,5l, a okaże się, że pójdzie w kanał x]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
W samym wywiadzie (jeśli szczerze będziesz rozmawiał) to prawdpodobieństbo że pobiorą i się nie będzie nadawać spadnie dość znacznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57599
Kreatyna dyskwalifikuje. Także nie masz kolego po co iść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 70
Przed każdym oddaniem krwi zawsze robione są niezbędne badania. Jeśli wykażą coś nie tak to nie dopuszczą do tego więc na pewno krew się nie "zmarnuje" ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16
Oddaję regularnie co 3 miesiące :) Za każdym razem wypełniam ankietę i krew biorą najpierw do badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57599
Podstawowe badania wykonywane przed oddaniem nie wykażą w tym przypadku niczego niewłaściwego. Tutaj tylko ankieta/rozmowa z lekarzem po której nie odda krwi. Chyba, że się nie przyzna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 133 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1359
To w takim razie ile czasu trzeba odczekać po cyklu kreatynowym, żeby można było oddać krew?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57599
Nie wiem. Jak nie zapomnę i spotkam w środę w pracy jakiegoś lekarza ogarniętego to zapytam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 133 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1359
OK, dzieki za pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból wewnętrznej części stopy.

Następny temat

Wada postawy

WHEY premium