SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie po róznych dietach "cud"

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 73
Obliques, bardzo dziękuje Ci za rady.
Worek jestem w stanie zrobic, miejsce do biegania jest, co do pilki lekarkiej to niestety nie mam. Przemyslam i postanowilam że zapisze sie na siłownie (niestety przez najlizszy miesiac nie dostane ani grosza wiec moge zaczac dopiero od konca pazniernika) a narazie będę ćwiczyc w domu.
Jak już zrobie ten worek to jakie ćwiczenie bede mogla z nim wykonywac?
I co do damskich pompek to rzeczywiscie na poczatku bylo trudno teraz już wydaje mi się że trening jest troche za łatwy. To samo z aerobami, teraz robie 45 minut i czuje się naprawde zmeczona(na poczatku bylo 15 minut i padalam) martwi mnie jednek to co bedzie za miesiac lub dwa (co zrobic gdy ogranizm sie przyzwyczaja do wysilku?)
Myślisz że gdy zwieksze intensywnosc treningow silowych powinnam schudnąc pomimo jedzienie takiej ilosci kalorii jak teraz (2200) czy już obciąc np. 100 /200 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
przy twojej ilosci umiesnienia i intensywnosci treningu teraz 2200jest za duzo. Przy intensywniejszych tak.
Pilke lekarska mozna samemu zrobic napelniajac stara pilke do kosza lub nogi piachem

Nad planem z workiem pomysle Tylko jak juz powiedzialam potrzeba ci kontroli tego co robisz wiec jezli jestes zdecydowana to najlepiej by bylo gdybys prowadzila dziennik treningowy w dziale"dzinniki treningowe dla poczatkujacych" i tak codzinnie spowiadala sie z treningu i diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 73
To narazie póki nie mam innego planu treningowego ogranicze kalorie do 2000 (przez ostatnie kilka dni bylam chora i nie moglam cwiczyc i juz czuje że się "cofnęłam" w mozliwosci wykonywania cwiczen)

Rzeczywiscie, nie pomyślałam jak łatwo zrobic taka piłke. Tak więc, worek, piłke i miejsce do biegania bede miala
Jestem zdecydowana na 100%, już biore sie za zakladanie dzinnika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dobra postaram sie cos prostego wymyslic ci na poczatek, wpisze dzis lub jutro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Dobra prosze trening, ale jedna mala uwaga: masz zasuwac i ja mam to widziec w twoich rozpiskach, postaram sie pomoc w zmienie sylwetki, wiec za miesiac widze cie na silowni inaczej... nie pomagam w dalszym przerabianiu sie na pająka

wykonanie cwiczen znajdziesz an youtube, jakby co to pytaj, pytaj o wszytsko o co nie jestes pewna. masz to na 4 tygodnie pozniej idziesz na silownie

1 dzien
obwod x2(pierwszy tydzien) i kolejno x3/x4/x5
1a pady z workiem na plecy 1min
1b. plank bokiem lewy max
1c. plank max
1d. plank bokiem prawy max 30 sek przerwy
1min przerwy
2. przysiad x50 - szybko 1min przerwy
obwod zasada j.w
3a.pompki x5
3b. russian twist z pilka x10 na strone
3c. bieg w te i z powrotem po pokoju z dotknieciem podlogi 1min 30 sek przerwy
1min przerwy
4. worek na plecy przysiad sumo x30 w sumie odpoczynek jak potrzebujesz w trakcie

2. Dzien
obwod zasada j.w.
1a. zarzut worka na ramie z przysiadem 1min
1b. crab walk x10
1c. stanie w pozycji crab walk z lewa noga wyprostowana z przodu 10 sek
1d. crab walk x10
1e. stanie w tej pozycji z prawa noga wyprostowana 10 sek 30 sek przerwy
1min przerwy
2. przysiad z wyskokiem x30
1min przerwy
obwod j.w.
3a. wioslo workiem x 8
3b. invert rows albo pod stolem albo na kiju od szczotki miedzy krzeslami x5 (masz drazek wiec mozesz sprobowac opuszczanie na drazku, czyli podkok i proba przytrzymaniax5)
3c. brzuszki z pilka w gorze w prostych rekach x10
3d. pajacyki szybki 1min 1min przerwy
1min przerwy
4. martwy ciag Romanian z workiem x 30 w sumie

3. Dzien
Obwod j.w
1a. Thurstersy z workiem 1min
1b. renegade row x5 na reke (jabys mialasztangielki to fajnie)
1c. rowerek na brzuszek x30 w sumie 30 sek przerwy
1min przerwy
2. 50 wypadow
1 min przerwy
obowd
3a. 30 sek burpee
3b. 30 sek mountain climbers
3c. wznosy nog lezac na brzuchu na brzegu stolu x10 30 sek przerwy
1min przerwy
4. wejscie na stopien z worekim na ramieniu zmiana ramienia po polowie x50 w sumie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Negatywne skutki diety białkowej dr Dukana

Następny temat

Tydzień resertu czy już można?

WHEY premium