SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie czy?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2129
Twoje nowe nawyk żywieniowe prezentują się dobrze a dokładnie dobór składników , powiedz mi jak twój organizm zareagował na to i czy dobrze zauważyłam, ze w sumie mamy tylko 3 posiłki? jak zmieniła się masa ciała w lipcu? na kolacje mimo że jest o tej 21 spokojnie możesz dodać tłuszcze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1656
na początku lipca bylo 104, skoro teraz jest 100 to leci w dół. Wydaje mi się, że jak dodam te treningi to będzie super. Dodatkowo czuje sie znakomicie, nie jest tak "ciężko".

A co na temat ciemnego pieczywa? ++ czy na --?


Zmieniony przez - PRZMK w dniu 2015-08-07 17:11:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2129
do diety podchodzimy życiowo :) ciemne pieczywo jest ok :) mobilne, łatwo dostępne, smaczne..., kanapka z chuda szynka z kurczaka , pomidorem , owoc to dobre drugie śniadanie w szkole :) czy czujesz teraz głód na swojej diecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1656
właśnie nie, ale pomidor odpada, naprawdę. CZyli zostawić tak kalorie czy zwiększyć, bo z treningami na pewno będę potrzebować więcej kalorii.


Zmieniony przez - PRZMK w dniu 2015-08-07 17:22:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2129
:) ważne by spożywać warzywa :) gdy dojdą treningi organizm zapewne sam będzie domagał się kcal :) ogólnie dodałabym posiłek miedzy obiadem a kolacją :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1656
Chciałbym mieć jadłospis na kazdy dzień, czyli teraz policzyć kcal ile teraz jem i dodać coś do tego?

/edit: Wychodzi lekko ponad 2000kcal, a z kalkulatora wychodziło ponad 3tysiace z treningami...


Zmieniony przez - PRZMK w dniu 2015-08-07 17:46:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2129
proponuje zapisywać przez najbliższe dni co jesz - odnotowywać to w dzienniku na PT i wygenerować zrzut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1656
Wracam, a raczej zaczynam po wakacjach. W niedzielę wróciłem, a już w poniedziałek odwiedziłem siłownię, narazie uczę się techniki ćwiczeń siłowych etc. Jednak z tymi elementami crossfitu nie wypali na razie - boję się kontuzji, bo przecież ciało nie jest przystosowane do takiego wysiłku, zacznę od aerobów po "treningu siłowym" - orbitrek. Tylko nie wiem ile czasu ma trwać na początku ten trening, od ilu zacząć, aby przystosować organizm, żeby od razu nie wysiadł

Zrzut z dzisiejszego dnia:

Jest ok?
Po prostu jem, nie liczę co do kcal. Tak jem z lekkim wysiłkiem, zobaczymy co będzie dalej. Liczę na pomoc.
Od 8 sierpnia w pasie straciłem 3 cm, bez specjalnej diety i treningów - tylko zmieniłem nawyki.
Jutro idę na badanie krwi (morfologia + OB) wrzucę tu wyniki + dorzucę ostatni mój wynik z TSH.

Pozdrawiam i liczę na ocenę+pomoc.

5!


Zmieniony przez - PRZMK w dniu 2015-08-25 22:03:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1656
podbijam poprzedni post, zedytowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Redukujesz? Ogólnie nie jest najgorzej, kolacja troche słaba, słodki serek, do tego musli pewnie kupione, lepiej samemu zrobić i do tego miód, pewnie też kupny i przesłodzony.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie

Następny temat

Piłka nożna +Siłownia

WHEY premium