SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie czas zacząć- dieta, ćwiczenia.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 607

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Płeć

M

Waga

86

Wzrost

177

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

jw.

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

jw.

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

odzywiam się rzadko, mało czasu poświęcam na przygotowanie posiłku

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

zdrów jak QŃ;)

Stosowana lub planowana suplementacja

planuję na początku bez
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1
Witajcie,
Od jakiegoś czasu pracuję w dużej firmie i zacząłem niestety prowadzić bardzo siedzący tryb życia. Poza pracą mam mało czasu na ruch, raz lub dwa razy w tygodniu chodzę grać w piłkę nożną (grałem zawodowo za juniora) ale to nie daję mi efektów. Proszę was o radę jak zacząć- jaka dieta (ze względu na pracę nie mam możliwości spożywania 5ciu posiłków dziennie), jakie ćwiczenia (nie mam możliwości korzystania z siłowni ze względu na brak czasu). Moje możliwości ćwiczeniowe zatem ograniczają się do ćwiczeń z użyciem hantla oraz ćwiczeń bez użycia sprzętu. Partie ciała, na których chciałbym się skupić to głównie brzuch oraz klatka piersiowa (przede wszystkim). W przeszłości ćwiczyłem również weidera oraz różne ćwiczenia na brzuch jednakże bez diety ćwiczyłem mięśnie brzucha ale tkanka tłuszczowa zostawała.

Mój wzrost to: 177cm
waga: 86 kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
http://potreningu.pl/diety/artykuly/1745/dieta-odchudzajaca--od-czego-zaczac  lektura na początek, sugeruję również lekturę działu trening w domowych warunkach. Gdy dieta i trening będą już gotowe- można je tu wrzucić do oceny zgodnie z regulaminem działu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostatnie 10 kg

Następny temat

Jedzenie wieczorem na masie

WHEY premium