SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jedzenie wieczorem na masie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 290 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2252
Czy gdy jestem na masie to mogę spożyć posiłek przed snem jeśli brakuje mi białka/węgli, np. 150g ryzu + 500g jogurt naturalny? Czy nie idzie to w mase mięśniową, a odkłada się?

Czy do liczby węgli na dzień mam również dodać piwo, gdy sobie dla smaku w weekend wypije jedno czy dwa? Czy są to tzw. puste kalorie i mam je nie uwzględniać w dzieniczku diety?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
nie ma znaczenie kiedy zjesz. nawet w nocy mozesz to zrobic, zgodnie z btw i kcal. 500g jogurtu to kiepskie rozwiazanie. jak sie czasem napijesz, to nie wliczaj i jedz normalnie

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Piwa nie wliczaj, poza tym, nie nazwałbym kalorii z tego trunku "pustymi"

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 290 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2252
Moze nie pustymi, a bezwartosciowymi jesli chodzi o mase miesniowa :)
Czemu 500g jogurtu naturalnego to zle rozwiazanie, szybko sie pije i jest wysokie w bialko :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
jogurt nie jest zasobny w bialko, tak jak mieso, ryba, jaja, nawet twaróg. Zawartosc bialka na 100g jest niemal rowna zawartosci ww. moze byc dodatkiem, a nie źrodlem.

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie czas zacząć- dieta, ćwiczenia.

Następny temat

Moja redukcja, dieta,trening

WHEY premium