SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie - zrzucić 50 kg

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 54
Witam.

Jak w tytule jestem okropnie otyły i chce zrzucić do 50 kg.
Wiek: 16
Wzrost: +-190
Waga +-140 (wiem ze to potwornie dużo)


I tu mam pytanie do do was jak zaczynać przy mojej wadze?
Oczywiście wiem że będzie ciężko ale nie chce wyglądać jak worek ziemniaków przez całe zycie.
Chodzę 4 razy w tygodniu na siłownię ale nie wiem czy dobrze robie. Każdy kto mnie widział dawał mi maks 120 kg ale jest inaczej.

Co chce osiągnąć?
- 50 kg w wadze.
zrzucić mięśnie z nóg bo są bardzo duże. (bez trudu biorę na udadi do 220 kg)

Kolega mówił mi żeby brać hmb bo regeneruje mięśnie i stymuluje spalanie tłuszczu.

A co wy możecie mi doradzić, jaka dieta, jakie ćwiczenia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 54
No dobra, brak odpowiedzi xD.
Mam jeszcze jedno pytanie.

Co ze skórą? Zostanie jej trochę, czy na ciągnie się sama.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyczyść dietę, dodaj aeroby - bieganie rower.
Poczytaj tu forum. Przy większej nadwadze , jak tylko zaczniesz jeść to co trzeba i przykładowo biegać to waga od razu poleci w dół.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 54
A mógłbyś mi kolego podać takowy link do tego typu tematu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
Tak, przy tej masie niech idzie bbiegac. jak bede w domu wrzuce Ci bana na dzialy zywieniowe, nie trzeba nam tracic czasu na poprawianie kazdego po kolei, a z tego CO widzialem i faftaq Ci zwracal uwage.

Tematem tez zajme sie w domu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
Dobry art. na początek Twojej przygody https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html

Co do biegania to faktycznie chybiony pomysł ze względu na duże obciażenie stawów. Bardziej bym stawiał na spacery / pływanie i dodatkowo lekką siłówkę ( kolejny art. https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html ) ale tu już Koniu najlepiej doradzi.

Odnosnie HMB to niestety ten suplement nie działa. Podstawą do utraty wagi jest rodzaj oraz ilość jedzenia jakie wciągasz.
https://www.sfd.pl/HMB__wyniki_badań_dla_zainteresowanych_tematem-t376399.html

Zmieniony przez - shocker w dniu 2013-03-16 19:46:45

Zmieniony przez - shocker w dniu 2013-03-16 19:50:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 54
Dzięki za pomoc koledzy. Można zamknąć temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
Już rezygnujesz kolego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 54
Nie, nie.

Po prostu dostałem potrzebne mi informację i od poniedziałku zabieram się do roboty. Chyba że ktoś ma jakieś lepsze rozwiązania to poproszę. (nie mówię że te podane są złe bo są bardzo dobre)

Ja po prostu nie wiedziałem jak zacząć a na Google wszędzie pisz coś innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
Zacznij powoli przyswajać Sobie informacje z podanych artykułów, jak na początek jest to sporo wiadomości. Dobrze jak dasz Sobie czas na oswojenie się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 54
A co do spalaczy to czy one są naprawdę skuteczne i czy nie mają one żadnych powikłań zdrowotnych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
Spalacze nie są Ci wogóle potrzebne. Tego typu specyfiki używa się w ostateczności aby zbić poziom bf kiedy dieta już nie wystarcza.
Co do skutków zdrowotnych to nie jestem żadnym specem ale na logikę to jest proszek, różne cuda/chemia napchane takze raczej zdrowe to nie jest.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początkujący pomocy

Następny temat

Problem z przybraniem masy mięśniowej

WHEY premium