SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 251
1. WIEK: 23
2. WAGA: 78
3. WZROST: 182
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata
6. DIETA: 3200 kcal. Białko 160-180, dieta ułożona nie przeze mnie, nie znam całego makro
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Ten był pierwszy
8. TRENING: 3x w tygodniu
9. CEL CYKLU: masa mięśniowa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE: Brak nie robię max

Byłem na cyklu sam teść cypionat 1,5ml e6d przez 13 miesięcy. Do każdego strzału brałem symex, co jakieś 2/3 miesiące robiłem badania, estro utrzymywało się lekko ponad normą, prola gdy dochodziła do górnej granicy zbijałem cabaserem. Co 3 miesiące 5000j HCg, ostatnie HCG wziąłem miesiąc przed ostatnim strzałem teścia. Obecnie jestem na odbloku, tydzień po ostatnim strzale, pierwszy zastrzyk HCg, wziąłem 10 000j i zrobiłem badania (zdjęcie), potem wziąłem jeszcze 5000j i zacząłem clomid. Pierwsze 4 dni 100mg dziennie, potem 50mg, łącznie zjadłem 12 tabletek, 12 jeszcze przede mną.

Pytanie czy jest sens robić teraz badania czy dopiero po tych 12 tabletkach? Jak po to może być od razu czy trochę odczekać? Jakie powinny wyjść Lh, FSH, teść żeby odpuścić już clomid po tych 12 tabletkach? Nie wiem na ile to ważne na tym etapie, ale brak porannego wzwodu, jak mu pomogę to da radę ręcznie popracować, ale sam z siebie nie bardzo.

Na pierwszym zdjęciu wyniki po 10 000j HCg, od góry estro, prola, teść. Na dwóch pozostałych wyniki sprzed cyklu.











Zmieniony przez - Sadfk w dniu 2023-09-18 13:02:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94667 Napisanych postów 364647 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669688
Czyli przed pct nie zrobiłeś badań?podajesz dalej jakieś ia?
Jak to hcg podawałeś ?
E2 ubite poniżej wykrywalności będzie problem
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 251
Bezpośrednio przed pct nie robiłem żadnych badań. Teraz biorę tylko clomid nic więcej. Hcg w trakcie cyklu 5000j podzielone na 5, zastrzyk co 2 dzień. Po cyklu pierwsze 5000j podzielone na 3, drugie na 5 i 3 znowu na 3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94667 Napisanych postów 364647 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669688
A czy w trakcie hcg podawałeś dalej ia?
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 251
W trakcie tych pierwszych 10 000j 1,5 lub 2 tabletki wziąłem. Od badań i zaczęcia ostatniej paczki hcg nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94667 Napisanych postów 364647 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669688
Tak to jest jak się robi pct bez badań
Na tą chwilę jak dla mnie po odstawieniu clomidu będzie lipa
Musisz dźwignąć to e2 bo jest ubite
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 251
Sprawdzić jutro estro? Jeśli tak to resztę LH, FSH, teścia prole też? Czy bez sensu i poczekać aż skończę ten clomid co mam i dopiero na badania?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enan+ susta

Następny temat

Pomoc w doborze środków , pierwszy cykl

WHEY premium