SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po cyklu z wina i propa??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 916
Jestem własnie w czasie cyklu z winstrolu i propionatu 5 tyg obydwa środki c2d w ilości 50 mg. Zastanawiam się czy dobrze zaplanowałem swój odblok. Po skończeniu cyklu zacząc brać nolvę i clomid:
1-10 clomid 50 mg
1-20 nolvadex 20 mg
czy nie zastosować może dawki uderzeniowej?? Mam nadzieje ze jacyś specjalisci napisza mi coś mądrego, bo odblok to jedna z wazniejszych rzeczy. Dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
ta, nolva to chyba na os twojego samochodu wplywa...

nolva "jedzie" po watrobie bo wykazuje w niej aktywnosc estrogenowa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205559
Odblok jest ok.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1251 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9846
i jak cykl ile juz ci poszło?? bo jestem ciekawy bo zastanawiam sie nad paroma opcjami

Jesteśmy niewolnikami SAA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mysle ze bez dawki uderzeniowej sie obejdzie. te pierdsze 10 dni mozna potrktowac jako dawke uderzeniowa. cykl lightowy mysle pod wzgledem bloka wiec taki odblok jak najbardziej powinien obleciec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1251 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9846
.

Jesteśmy niewolnikami SAA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 916
No powiem że na razie poszły 2 tygodnie, więc licze że bedzie jeszcze lepiej, ale już efekty są widoczne, nie próbowałem sie na maxa ale w seriach wzrost na bica o ok. 5 kg, na przysiad o 10, wiec pewnie na max też podobnie. Dośc widoczny efekt patrząc moim zdaniem, dużo lepiej zarysowane mieśnie, no moze jeszcze kaloryferka brakuje, ale popracujemy nad tym żeby zrzucić troche sadełka:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Zamist nolwadexu wziolbym HCG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
grande te srodki maja ze soba niewiele wspolengo wiec to nonsen"hcg zamiast nolvy".

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
Grande - po co HCG na taki cyklik?
uważam , że sama nolva by starczyła ale tak naprawde to sprawa indywidualna, musisz poprostu obserwować organizm i szm zadecydować kiedy skończyć odblok. Ja zjadłbym pewnie między 10 - 15 nolvy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 810 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7203
Bardzo indywidualna sprawa.
Ja po ~700mg na tydzien przez 6 tyg pól na pół nandrolon z propem zjadam srednio... 15 nolv 20mg, cale PCT i poźniej moje libido jest takie jak na cyklu, dość wysokie

Knowledge is a steering-wheel
Stubbornness is a fuel
6I9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
HCG odblokowyje jadra clomid przysadke a nolwa zapobiega retecji wody i zwalcza ginekomstie. Nie bral bym nolwy jak bym nie mial problemow ze sutkami. A jesli chodzi o odblok to w moim przypadku ma byc kopletny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dorzucic sally do cyklu...

Następny temat

Problemy po iniekcji

WHEY premium