SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po Winie ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2964
Siema koncze wlasnie kuracje na winku i mam pytanie czy trzeba sie odblokowywac jak tak to ile i czym (przypuszczam ze jak cos Clomidem)
Co do Winka byl to:
Stanazolol firmy Genesis Cykl trwal 4 tygodnie przyjmowalem dziennie 3x10mg Rano jeden tabs o 8 popoludniem o 16 i na noc o 24
Aktualnie wino przyjmuje 3 tydzien zostalo jeszcze +/- 9-10 dni.
Na poczatku mialem dylemat czy to napewno jest wino bo widzialem ze tabsy genesisa maja z jednej strony wyryte G a z drugiej krzeche dzilace je na pol ale gdzies na sfd doczytalem sie ze dawniej byly cale biale i takowe wlasnie mam ale po efektach mysle ze to jest to bo Wino + silka + wysokobialkowa = -14cm w pasie w przeciagu 3 tyg. Dodam ze wczesniej sie odwadnialem przez pare dni przed winem okolo 4 kg wody
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 344 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17570
trenadrol gowno! kumpel z siłki szamał i poszła ***owej jakosci masa, woda tłuszcz i znikome ilosci miesa! po 3 tyg od konca cyklu został sam tłuszcz!

wez lepiej h-drola ,badz epi. zrobisz mało miesa ale za to dobrej jakosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
taj tribulusa jakiegos po winku wiecej nie trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21946
- 14cm w pasie w 3 tyg lol haha to sie usmialem do łez :D gosciu pomysl o zawodach :D takie rzeczy to tylko na niebieski forum mozna przeczytac.

Zmieniony przez - GHRP6 w dniu 2010-12-07 22:54:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2964
Na niebieskim forum rowniez mozna spotkac prawie samych niedowiarkow i idealnie zbudowanych kulturystow. Jak pisze 14 to 14 nie mam powodu by pisac farmazony. A dodalem ten fakt poniewaz sam jestem mocno zdziwiony i jednoczesnie bardzo zadowolony moglem nie dawac zadnej wzmianki na ten temat. A jak kulturysci sie szykuja do zawodow to w pasie maja 75-80cm max przed winkiem wiec traca np okolo 3cm. A pozatym zazwyczaj to nie jest ich pierwszy winstrol :). Szeryf-81 - Dzieki i Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Ja tam po winku na drugi dzień robię odblok piwkiem

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2964
Krzykacz mam pytanie czy oplaca sie pociagnac cykl z 4 do 6 tygodni ?? Bo wyczytalem dzis ze doustny winstrol sie wkreca okolo tygodnia ale zaczyna kopac po 3 tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak na szybko bo po co nowy temat
pomozecie .zaczynam nie dlugo massdrol mam do niego unilvera i kupie esselive w trakcie cyklu . hepatil po i bedzie ok nie ? oczywiscie przy tym dieta i gainerek to norma.. ale ile brac tego esselive w trakcie . bo hepatilu 1 tab. dziennie starcza ..

no i starczy 12 tab odbloku aptecznego ? czy 24 wziac? wtedy bym bral przez 11 dni oblok z tym hepatilem :) bo dwa clomidu na start a potem po jednej :) czy 24 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2964
Co do oslonki to ja swego czasu jadlem m drol to bylo okolo rok temu oslone jadlem moze przez 8dni na calym cyklu i nic mi nie bylo ale na oslone watroby najlepszy chyba jest Sylimarol 70mg koszt 30 tabletek to 7zl i starcza na 10 dni jesz 3 dziennie przy danym preparacie i chroni w hu. Z kolei odbloka wogule nie jadlem i bylo ok a wiem ze m drol jest jednym z najsilniejszych i hepatoksycznych ph Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ale trzeba sie odblowac. bo nalezy .sylimarol w trakcie czy po ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sylimarol i esseliv w trakcie.
odblok dla pewnosci z 8-12 tab cloma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2964
Czy ja wiem czy esseliv jest jeszcze potrzebny ? Chbya juz raczej nie massdrol nie wali az tak na watrobe. A co do odbloka to tribulus wlasnie do ph powinien wzupelnosci wystarczyc. Ale nie jestem pewien nie chce nikogo wprowadzic w blad
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mały cykl

Następny temat

na 1 cykl

WHEY premium