SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po Andropenie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
z tego co pisze to winko już chyba brał,pisał tylko teraz o mixie tak to jest doradź komus kto nie ma pojęcia o przepisaniu na papier cyklu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Zgadza się, dlatego nie upieram się, że dobrze to zrozumiałem. Niech autor się sam do tego jakoś odniesie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
młodyatleta
i dzisiaj ma iść pierwszy strzał andropenu w takich ilosciach jak omka i winstrol jest cały czas.


Chyba bierze cały czas winko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
to ja się poddaje z tym pct bo nie wiem kiedy on co kończy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 145
Ok Panowie, skint73 dobrze mnie rozumie ;) winstrol jem cały czas bo zacząłem go z omką i zostało mi dokładnie 54 tabletki oraz 4 zastrzyki z andropenu. Winstrolu zatem zostanie do 5 stycznia, a andropen jesli dobrze w glowie policzylem to ostatni zastzyk pójdzie 28-29 grudnia. Więc jak było by lepiej zrobic z tym hcg tak jak pisał skint czy lodzianin? ( Mam nadzieje ze teraz w miare przejzyscie napisalem :D)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
to śmiało tak jak ja napisałem bo to nic nie zmienia w takim wypadku bo skończysz wino dalej bedzie mix działał

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 145
A jeszcze dla ścisłości hcg podac ile dni po statnim zastrzyku z mixa? 7 dni czy ile? Bo w sumie ten mix jest podobny w składzie do omki a wyczytalem na forum ze odblok po tym 21 dni po ostatnim zastrzyku powinien isc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
napisałem ci łącznie z datami,dalej nie łapiesz?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 145
Kolego bez obrazy ale chyba Ty nie łapiesz tego co sam napisałeś. Za pierwszym razem napisałes ze podajesz przykladowo potem piszesz ze nie wiesz co kiedy koncze wiec napisalem dokladnie co i kiedy w mixie moze byc poslizg 1 dzien ( 28 lub 29 grudnia) napisałeś ze mam wbic 23 grudnia pierwszy raz hcg a ostatni mix idzie 29 grudzien wiec tak dalej nie łapie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie leki na nadcisnienie na cyklu ?

Następny temat

prop + wino porady i sugestie dotyczace cyklu

WHEY premium