SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok po 13 miesiącach, pierwszy cykl.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 865
Właśnie zastanawiam się na cyklem na samym tesciu, ale krótszym niż ostatnio, nie 13 msc a góra 4-6 miesiącu.
Nasuwa mi się pytanie, czy jesli teraz ponownie wystartuje z cyklonem zanim jeszcze wszystko wróciło do normy, to czy przy późniejszym odbloku nie będę miał większego problemu z powrotem do normalności?
W sensie czy nie spotęguje mi się problem z odblokowaniem organizmu , czy będzie wyglądało to podobnie jak teraz, ktos ma takie doświadczenia?:)

Dziekuje za możliwości wypowiedzi ogulem, całe te.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
A jak myślisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 865
Myśle ze będzie gorzej i lepiej czekać aż się naprawie do końca:)


Zmieniony przez - Cornish w dniu 2021-11-26 08:57:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Będzie ciężej a to co zrobić to Twój wybór :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 865
To poczekam jeszcze teoche, ponowię badania za miesiąc:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 865
Wyniki na dziś

Fsh 3,32
Lh 2,01
Estro 28
Test 374,12

Chyba wyżej nie pójdzie, czuje się generalnie ok i żadnych problemów nie mam, zastanawiam się czy niski test nie jest wynikiem nieprzespanych nocy, nie spałem 8h w nocy od 3 lat, pracuje często po 24h w pracy a potem jade do innej roboty wiec snu mam bardzo mało.
Co sądzicie?

A i covida dopiero miałem to tez pewnie odcisnęło swoje piętno, tydzień temu wyzdrowiałem.


Zmieniony przez - Cornish w dniu 2022-02-20 08:54:16

Zmieniony przez - Cornish w dniu 2022-02-20 08:54:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Sen to kluczowa rzecz. To jest fakt. A czy możesz to zmienić to druga sprawa. Co planujesz teraz zrobić?

LH nadal Niziutko. Tu leży problem.


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2022-02-20 18:39:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 865
Zastanawiam się czy po prostu taki nie jest mój urok, nie badałem się przed pierwszym cyklem
Myślisz ze 8msc i nadal lh nie podniosło by się na szczyt?
Mogłem boostowac jeszcze po tym pierwszym odbloku clomidem ale jednak postanowiłem nic nie dokładać

Teraz pewne zrobie cykl 6msc na tesciu, potem spróbuje mocniejszy odblok na większej ilości clomidu z dodatkowym tamoxifenem i na pewno hcg będzie cały cykl leciało również.

Gdy tak pomyśle to nigdy tez jakiegoś zarostu nie miałem większego w okresie dojrzewania i byłem raczej cicha spokojna osobą


Zmieniony przez - Cornish w dniu 2022-02-20 22:46:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Jeżeli masz taki naturalny poziom to cykl i odblok nic tu nie zmieni. Pomyśl logicznie. Nie jesteś zablokowany. Na Twoim miejscu załatwiłbym apteczny clomid i próbowałbym podbić LH i patrzeć co by się działo. Jeżeli LH by nie poszło w górę to znaczy ze jest problem z przysadka, jeżeli by poszło a test nie to znaczy ze jądra. I wtedy możesz kombinować z andrologiem HTZ. A tak w ogóle, może od tego powinienem zacząć ten post, jeżeli się dobrze czujesz to być może taki stan rzeczy dla Twojego organizmu jest najlepszy... i po prostu zapomnij o temacie i Zyj sobie dalej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 865
Będę sobie w przyszłości robił krótsze cykle niż ten poprzedni roczny, czyli max 6msc a jako punkt wyjściowy po odblokuj będę obierał te wyniki które przedstawiłem dziś i myśle ze tak będzie ok:)

A czy przy następnym odbloku będzie lepiej czy gorzej to się okaże, na pewno lepiej się do niego przyłożę a na lepsze wyniki nie liczę zbytnio

Trochę brakuje mi tego stanu z testem na full wiec wchodzę na bombę, tym sam teść bez żadnych udziwnień:)
Przygotowane mam:
Cypionat 250 co 5 dni
Hcg co 5 dni 500j
Letrozole malutkie dawki ed

Wiadomo motywacji do ćwiczeń jest teraz mniej na takim poziomie testa, ale jestem k****sko wycieńczony przez prace i tryb życia i to rzutuje na całokształt, żałuje ze nie badałem kortyzolu.
Ale koniec końców funkcjonuje normalnie i zyje tez normalnie, ochota na seks i żadnych problemów ze wzwodami nie mam wiec jest ok:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Propozycje dla przeszkodowca

Następny temat

Enan+bold

WHEY premium