SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 54
Ok, 27 kończy mi się krótki, już zaopatrzanie się w długi i zaczynam enanta 250 czyli 29 1szy strzał co 5dni, potem jak zrobić odblok ? To ia brać w trakcie cyklu codziennie czy jak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 100 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1946
Dawkę IA dobiera indywidualnie pod siebie, sam ustalasz dawkę i częstotliwość tak żeby estro trzymać w normie. Musisz robić badania żeby dojść do odpowiedniej dawki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
Xylis
potem jak zrobić odblok ? To ia brać w trakcie cyklu codziennie czy jak ?

Odblokiem sobie na razie głowy nie zawracaj, będziesz zdecydowany żeby kończyć cykl wtedy się zaopatrszysz.

Dawki IA dobiera się po badaniach , jeśli Ci się humor totalnie zj**ie, libido będziesz miał słabe, trochę złapiesz wody wtedy będziesz mógł zrobić badania i wtedy się dobierze dawkę.

Na oko nie warto brać bo ani za niski ani za wysoki poziom hormonów nie jest dla nas dobry.

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 100 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1946
Z tą wodą czy libidem to bywa różnie, ja na estro ponad x2 normę miałem libido spoko a retencji praktycznie w ogóle, jedynie ciśnienie było wyższe, bo żyły były wszędzie no i problemy skórne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
Benny
Z tą wodą czy libidem to bywa różnie, ja na estro ponad x2 normę miałem libido spoko a retencji praktycznie w ogóle

Tez prawda. Dlatego warto i trzeba się badać bo taki podwyższony poziom e2 wcale nie oznacza, że wszystko jest z nami okej, może nie widzimy skutków na zewnątrz, ale w wewnątrz może powstać nie mały burdel...
Mój brat ma podobnie (e2 x2 norma) i nie marudzi, ale jednak trochę napuchl i wysyfiło.

Ja osobiście w tym momencie czuje się najlepiej odkąd zacząłem bic, a za tydzień ogarniam badania i sam jestem ciekaw jak wygląda e2.

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94882 Napisanych postów 364889 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670383
Za wysokie E2 jak i za niskie to problemy zdrowotne

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 100 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1946
U mnie na bombie najlepiej sprawdza się estro między 30-40, nawet jak wychodzi lekko ponad normę to odczuwa to moja skóra i nadmiernie się pocę. Niedawno dobrałem odpowiednią dawkę ari i jestem zachwycony, tak dobrze jak teraz nie czułem się nigdy w życiu :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94882 Napisanych postów 364889 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670383
U mnie również max 10-20 oczek nad widelkami
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 54
Za dokładny tydzień kończy mi się krótki, i mam jeszcze ostatni strzal deci, tak jak mówiliście kupiłem sobie enantha żeby były większe efekty, czy już dziś go wbić żeby nie było spadków ? Czy kiedy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 54
Powoli zaczynam dochodzić do końca, zostały mi 2 strzały długiego, czy powiecie mi jak się odblokować ? Na ten moment mam hcg 1 paczkę i 30tavletek clomidu, efekty wydaja mi się ze ok, waga początkowa 67, teraz 81
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl cypio masteron 12tyg

Następny temat

Sustanon 350 -Deca 250 -Oxa

WHEY premium