SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Od Zdzicha

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527




Zmieniony przez - Quart w dniu 2003-07-23 12:43:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 972
sog dla ciebie zdzisiu :)

z tym limitem odwolan to juz przegiecie...

"Am I evil? YES I AM..."

"Am I evil? YES I AM..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1477 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11992
nie wiem nie chce mi sie zdziska czytac....ale fakt ze ufd i K** mi wiecej czasu zajmuja i wydaja sie fajniejsze
sog penerze

Moderator dzialu Matematyka

" Widze szczyt a za
szczytem , zaszczyt za zaszczytem , lsnienie mistrzowstwa kieruje moim bytem, ambicja spotyka sie z uznaniem i zachwytem , wyrzeczenia sa tutaj jedynym zgrzytem ...... "

" Widze szczyt a za
szczytem , zaszczyt za zaszczytem , lsnienie mistrzowstwa kieruje moim bytem, ambicja spotyka sie z uznaniem i zachwytem , wyrzeczenia sa tutaj jedynym zgrzytem ...... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1089 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42388
Admin doklada z wlasnej kieszeni??? Spojrzcie ile sie wyswietla bannerow reklamowych u gory, przeciez nie umieszcza ich za darmo. POza tym sa komercyjne dzialy Olimpu i Atlety-tez nie sa za darmo. Kiedys byl tylko jeden dzial komercyjny i prawie wogule nie bylo reklam, jakos bylo dobrze a teraz nagle brakuje pieniedzy??zgadzam sie ze zdzisiem,ze ktos tu jest nadwyraz pazerny...

Członek Mafii Strongman
specjalista od czarnej roboty

HST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
a ja dalej przy swoim obstawiam...
wyobrazcie sobie sytuacje ze macie wlasne forum , z biegiem czasu uczycie sie coraz wiencej o administracji nim ,poznajecie nowe języki programowania itd. w koncu zaczynacie sie wypalac, , czy chcialo by wam sie dalej to zafree robic?
nie sądze ,ba! jestem tego pewny ze zrobilibyscie to samo co mateo , przeciez jego pomysl byl genialny!
czy was tak zazdrosc zrzera? ze on zarabia a wy nie?
Ze nie mozecie spamowac do woli mając ograniczenia?


Cytaty miesiąca:
1."A co do spermy.. jakby się spuszczać raz na tydzień i pić własną spyre to szłaby po tym masa? -czy ktoś próbował?"

2."Mysle,ze tak! Sperma to bialko,a bialka nigdy za wiele.Znam jedna babe co robi laske z polykiem-jest duza i silna-moze to jest prawdziwa alternatywa dla koksow? "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1089 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42388
W ani jednym momencie kiedy korzytsam z forum nie naszla i nie nachodzi mnie zazdrosc,ze Mateo zarabia a ja nie nie.Zbudowal forum z duza zawartoscia merytoryczna i wpisujac w jakies haslo zwiazane z kulturystyka w onecie od razu wyskoczy ci mnostwo linkow do SFD.Wiec nic dziwnego ze czerpie z tego korzysci.
Co do spamowania to fakt ze niektorzy przesadzaja,ale tyczy sie to prawie wszystkich.
Nie nakladalbym jednak ograniczenia na "szarakow" za samo czytanie postow.Wczesniej gdy bylo znacznie mniej sponsorow nie bylo czegos takiego,a teraz gdy jest tyle sponsorow (i przypuszczam ze sytuacja finasowa znacznie sie poprawila)nagle sie pojawilo.Apetyt przychodzi w miare jedzenia...

Członek Mafii Strongman
specjalista od czarnej roboty

HST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oddaje głos na kolege (w radiu RFN)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czytam niektóre teksty to mnie mdli. no i co z tego, że MaTEO bierze kasę za reklamę? może lepiej żeby forum zamknął? bo poza nakładami finansowymi na działanie forum potrzebna jest też jego chęć robienia czegoś na co być może nie ma czasu, albo po prostu chęci. finanse motywują i jednocześnie sprawiają, że forum jest technicznie sprawne.

dla Was jest najłatwiej powiedzieć, że coś się nie podoba i pisać głupie posty protestacyjne nie wiedząć nawet czemu ograniczenia zostały wprowadzone (a MaTEO pisał czemu).

Najlepiej siedzieć przed kompem pierdzieć w krzesło i ******lić głupoty na forum o rzeczach o których się pojęcia nie ma pojęcia i liczyć cudze pieniądze zamiast się wziąć za zrobienie czegoś pożytecznego.

Pozdrawiam wszystkich

Moderator działów: "Dla zielonych", "Prawo komputerowe", "Administracja" na K** ( http://komputery.katalogi.pl/ )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
ale patrz komu nic ie przeszkadza- czerwonym,boldom albo abonom
nie dziwie sie...
ja mam abona(jak sie skończy to znów chyba wykupie),ale jestem po stronie "szaraków"

a co do "ograniczeń" nikt mi qrwa nie powie że przy dzisiejszych możliwościach,nie da sie inaczej tego załatwić


Melanżowcy z sfd cz.1 https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=94536 
Melanżowcy z sfd- wypad na disco https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=95206 
Melanżowcy z sfd-wesele Zdzisia i Verony https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=98352 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1089 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42388
O widze ze mamy 3 komercyjny dzial

Członek Mafii Strongman
specjalista od czarnej roboty

HST

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyszukiwarka

Następny temat

Przekroczenie limitu

WHEY premium