SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ban od hubert81 za zwrócenie uwagi?

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 189 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2620
Opiszę krótko, nie zależy mi żeby być jakimś internetowym wyjadaczem jak pan hubert81 więc ban w tą czy w tą nie zrobi mi różnicy, jednak dostałem bana bezpodstawnie a chciałem się jeszcze trochę wypowiedzieć w dziale Galeria - zdjęcia naturalnych ektomorfików , wstawiłem swoje foto (ektomorfik) wyżej wymieniony pan napisał

"Co to za parada chudzielców... 3/4 jest niedożywiona a nie jakieś ekto."

Post ten nie wniósł nic do tematu, a co więcej obraża większość użytkowników wypowiadających się w tym temacie , którzy ciężko pracują na swoją sylwetkę i tekst "parada chudzielców" na pewno ich obraża .

Odpisałem "Ty jesteś mistrzem" co również z mojej strony nie wniosło nic do tematu .

Pan hubert81 odpisał "po co takie durne gadanie?" - kolejny raz nie wniósł nic do tematu, a moje "gadanie" nie było durne, czysto postawiona hipoteza .

Odpisałem żeby durnie nie gadał i wyszedł skoro nie wnosi nic do tematu - dostałem bana .

Mi tam nie zależy ale co to ma być w ogóle, uraziłem jego dumę i dostałem bana ? Świetny przykład daje, a podobno ma rangę wyżej od zwykłych userów .

Nie musicie mnie odblokowywać ale proszę o słowo wyjaśnienia .

chudzielec z parady . :)

Kyoku.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
bo NIE BEDZIESZ MU ZYCIA USTAWIAL!!

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2012-10-24 22:11:52

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 189 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2620
sory ale on mi również nie .

//poza tym, marne wytłumaczenie z waszej strony . A Caps Lock i wykrzykniki nie robią na mnie wrażenia .

Zmieniony przez - mieczu94 w dniu 2012-10-24 22:26:56

Zmieniony przez - mieczu94 w dniu 2012-10-24 22:27:26

Kyoku.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
zejdź z nas.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
bo powiedział prawdę cały wygladasz i wazysz pewnie jak noga Huberta
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93961 Napisanych postów 363772 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667041

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 189 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2620
a co mnie obchodzi jak wygląda noga huberta ? nie umiecie odpowiedzieć na moje pytanie, wykwalifikowana grupa moderatorów tak ?

Kyoku.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9048 Napisanych postów 82715 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699577
o jakich kwalifikacjach piszesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 189 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2620
o jakichkolwiek, każdy z ulicy może zostać modem na tak prestiżowym forum jakim jest sfd ? wątpię .
Więc jeśli już tutaj są na tym stanowisku to powinni coś sobą reprezentować, a jak widać (przejrzyj pozostałe posty) żaden z nich nie potrafi w żaden sposób odpowiedzieć , do tego jeden pluje wykrzyknikami i caps lockiem a drugi próbuje chamsko obrazić co i tak mu się nie udało .

Ktoś z waszego grona potrafi wytłumaczyć o co chodzi ?

Kyoku.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9048 Napisanych postów 82715 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699577
raczej nie
bo to nie nasza sprawa
na to pytanie jedynie może Ci odpowiedzieć Hubert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 189 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2620
Hubert nie wypowiedział się w tym temacie i raczej nie wypowie bo czarno na białym widać że popełnił błąd , tyle w temacie a ja poczekam ; )

Kyoku.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skasowany post...

Następny temat

Błąd PW

WHEY premium