SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywianie a siłownia, co dalej?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34
sog oczywiście leci..teraz chyba spożywam te śmieszne 1000-1500.. no ale cóż.. praca pracą.., ja studiuję nie mogę tyrać 8 h dziennie !!.. tak to jest jak się jest ekto.. ojciec leży cały dzień w łóżku i przy takim samym wzroście waga 9 dych przy bardzo niewielkim poziomie tłuszczu.. niektórzy to mają dobrze.. i niech mi ktoś powie że geny się dziedziczy.. a co ja k*** odziedziczyłem?? zawsze byłem najchudszy w rodzinie.. oczywiscie nie chcę jakiejs wielkiej masy bo to bezsensowne... nie bawię się w jestem dresem.. cel to utrzymanie tych 81,5kg.. przy moim wzroście to świetna waga.. nawet minimalnie za duża (mam 1.73)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2725
Nie poddawaj się i walcz... Nie ma co zwalać na geny, wiele osób o świetnej genetyce olewa siłownię.
A pomyśl, że wszystko zdobywasz ciężką pracą ;) Możesz wtedy być z siebie dumny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Hehe wiem, że pewnie mnie nie posłuchasz ale ja na Twoim miejscu zrobił bym tak, że skończył bym studia ogarnął dobrą pracę i dopiero konkretna masa. Wtedy nie będziesz żałował na nic ! i będziesz miał większe pole manewru jeśli chodzi o dietę. W każdym razie powodzenia!

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
weźcie pod uwagę że trzymanie cały czas ogromnej masy nie bedzie całe życie waszym celem są naprawde inne priorytrety w życiu a wraz z dojrzewaniem bedziecie zmieniać swoje poglądy drastycznie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
No dokładnie chociaż sam teraz myślę, że o tu będę chodził do 40 roku życia i dbał cały czas o tą "łapę" ale swojej przyszłości nie wiążę z siłownią ściśle. I póki co traktuję ją jako zabicie czasu i naukę zdrowego żywienia i zdrowego stylu życia.

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136811
Jak zdobyłeś w miarę czystą masę mięśniową, aż tak bardzo nie poleci, wiadomo, nieco schudniesz, ale przecież też nie głodujesz. Szukaj pracy na weekendy, na wieczory, jak masz siłę, idź na wykładanie towaru nocą do marketów, idź do biura pośrednictwa pracy tymczasowej, przez takie biura szukają studentów do fuch o nielimitowanym czasie pracy. No i może ogranicz treningi? zastanów się, na czym Ci zależy, a trening to jednak wydatek kaloryczny

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
jak rozumiesz pojęcie "czystą masę mięśniową"?

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136811
no w takim znaczeniu w jakim się używa na tym forum: mięśnie, a nie tłuszcz. Przecież nawet chłopaki po skończonych cyklach, opisywanych w dziennikach, komentują to tak: Nabrałem 5 kg masy mięśniowej, Musisz redukować i nabrać czystej masy mięśniowej itd. Użyłem złego terminu? Takich wypowiedzi na forum było mnóstwo, raczej się nie zbłaźniłem stosując ten zwrot

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2012-05-22 22:18:51

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
nie nie ja nie narzucam Ci, że go źle użyłeś tylko spytałem z ciekawości bo tak to zabrzmiało jak by mięsień był słabej jakości. A Ty miałeś na myśli mięsień + trochę tłuszczu na łapach (załóżmy) ?

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136811
Czysta masa mięśniowa= więcej tkanki mięśniowej plus minimalna ilość tłuszczu;) tak to łopatologicznie sobie tłumaczę, nie umiejąc pięknie tego rozpisać wg zasad biochemii tkanek;) Po prostu, jak chłopak zacznie chudnąć, najpierw poleci z niego tłuszcz i woda. Mięśnie stracą niewiele przy stabilnej diecie, nie jest na obozie pracy przymusowej

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki a siłownia

Następny temat

PROBLEM Z REDUKCJĄ UD I ŁYDEK

WHEY premium