SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oczyszczanie organizmu/detox

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
konar128
Rano aloes + oliwa z oliwek + sok z połówki cytryny na czczo i tak codziennie bardzo dobrze czyści organizm z wszystkich toksyn szczególnie żołądek i jelita.


Do tego łyżeczka miodu, przygotowujesz na wieczór, wypijasz z rana dodając cytryny po zamieszaniu.

A tak poza tym to zamieszane to strasznie, spróbuj tego - stosuję od lat 1x w roku pełną kurację:

https://www.herbsecret.pl/program/oczyszczanie/1

Pierwsze 2-3tyg wychodzi wszystko co złe syfy, łój, lejesz co chwila, wszelkie złogi z jelit spływają dosłownie. Później już jest lepiej.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94817 Napisanych postów 364811 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670165
fajna sprawa,musze się tam zalogowac i poczekac az 3 produkt bedzie dostępny i to sobie zamówię.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Estro nie powinno wywalić wg mnie aż tak bardzo ponieważ nie podajesz syntetyka i aromataza tak nie wariuje.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Z Twojego detoksu to bym zostawił co najwyżej zieloną herbatę i pokrzywę parzoną + te ziółka, wyjdzie taniej, prościej ale skuteczniej uważam.

Sauna oczywiście też, lewatywa też.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 786 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14608
sledzimy bo cennych rad nigdy nie za wiele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
http://portal.bioslone.pl/oczyszczanie/mikstura
Tu jest wiecej o tym polaczeniu oliwa/cytryna/aloes.
Mozesz podac link do filmu z Piana o ktorym pisales?

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94817 Napisanych postów 364811 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670165
własnie nie mogę go znaleźć,ktoś go wklejał jeszcze w dodatku z napisami po polsku.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 1799 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 102820


to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
http://www.bioslone.pl/oczyszczanie/mikstura tu o tym o czym mówiłem łodzianin ja bardzo polecam ten sposób bo sprawdziłem i działa :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1524 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15475
czyli teoria jego o przybijaniu hcg w trakcie cyklu nie ma sensu...wytłumaczył to b.prosto...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol depot

Następny temat

Pierwszy cykl, masa jakościowa

WHEY premium