SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ochronic miesnie przy aerobach na czczo!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1024
sory zauwarzyles ze aeroby sa na czczo a aeroby to nie HIIT tylo rzezba chce ochronic miesnie podczas spalania tluszczu bo jak pisalem raz biegalem na czczo i dos znacznie poszly mi miesnie dlatego jak bys mogl poradzic jak dobrze zabezpieczyc sie przed katabolizmem bo z tego co cie zrozumialem to przed aerobami nic nie proponujesz? bo ja obstaje przy BCAA pozdro i dzieki

Aha startuje w Mr. Olimpia hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HIIT czyli High Intensity Interwal Training , krócej, po polsku i potocznie - interwały, jest to zamiennik tradycyjnych aerobów stosowany w robieniu rzeźby.

Nie ma nic złego w braniu BCAA przed aerobami, tyle tylko że jak weżmiesz BCAA to już nie będą one na czczo czyli że rozpoczniesz spalanie tłuszczu z drobnym opóźnieniem, z tego wynika że aby uzyskać taki sam efekt będziesz musiał pobiegać nieco dłużej, czyli znowu zwiększasz ryzyko katabolizmu, czyli wszystko jedno czy zjesz to BCAA przed czy po

Wywód powyższy jest celowo zawiły i mało zrozumiały - jak już pisałem, o ile utrzymasz się we właściwym przedziale tętna i zjesz odpowiedni posiłek po aerobach plus BCAA (nieważne czy przed czy po) nie masz co się bac o katabolizm.

Tobie i innym radzę zresztą aby przestać się panicznie bać "utraty masy" i tego demonicznego "katabolizmu" - czasami to jest śmieszne gdy ktos boi sie na przykład podbiec do tramwaju czy po schodach "bo mu masa spadnie"

Acha, no to trzymamy kciuki, ale pozwól że nie będziemy syawiać na Ciebie u bookmacherów


Zmieniony przez - Tyka w dniu 2004-03-03 12:02:02
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1024
Dzieki Tyka
Tak panicznie utraty masy sie nie boje tylo mam zle doswiadczenia zpoprzedniego roku a naprawde polecialem na miesnich i sila znacznie spadla dlatego chce teraz sie jakos zabezpieczyc ale racja z tym ze moglo to byc spowodowany zbyt wysokim tetnem!!! wtedy tego niewiedzialem ale juz wiem hehe
Teraz bede jedzil na rowerku tak z 60 min ale w to BCAA jednak sie zaopatrze
Pozdrowionka i dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tyka czy bedzie dla mnie sensowne cwiczenie 60min na orbitreku na czczo rano (powiedzmy tak od 5tej, inaczej nie moge:/) czy lepiej juz poznym wieczorem? co byc doradzil? mam do zrzucenia troche z nog i chcialabym wiedziec czy pomysl tak wczesnych cwiczen a potem sniadanie ma sens???
z gory dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak najbardziej ma sens, walnij sobie jeszcze kawe bez cukru przed tymi ćwiczeniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tyka dzieki za szybka odpowiedz zastosuje sie do tej kawy, rozumiem ze bez mleczka ;/ ech..szkoda, ale czego sie nie robi dla podniesienia efektywnosci - hehe

-tak na marginesie to polecam orbitreki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez polecam orbitreki, ale nic nie jest lepsze niż bieganie w plenerze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w taka pogode?????a w zyciu mowy nie ma...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
jak to nie?
nie ma lepszej pory na bieganie niż zima ;]

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dezir u mnie to by bylo tydzien biegania i miesiac chorowania zupelnie sie nie kalkuluje, ale szczerze podziwiam -
rany..chyba sie podlizuje...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Waga

Następny temat

Gdzie kupic krem termo....

WHEY premium