SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocencie mnie :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak, tak - juz niedlugo wysle lepsze foty z silki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1363 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10147
to jest prszyklad usera do ktorego krytyka nic nie dociera hyhy (rym nie zamierzony)

W kazdym razie jak stajesz co dnia przed lustrem to mowisz sobie po cichu "normaaalnie jak Pudzian" ? :)

Owszem :) swiatlo moze zacierac zarys.. ale... NIE MOZLIWE JEST BY PRZY TAKIEJ OPONCE i widocznym mocno zatluszczeniu na szyi miec suche miecho :) w bicepsie..
Widziales ty kiedys odtluszczony biceps ?

To ja mam prosbe do aktualnie rzezbiacych sie... zrobcie fote bica w sloncu podobnie jak on.. zeby sobie chlopak zalapal :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Widziales ty kiedys odtluszczony biceps ?" - widzialem jeszcze rok temu mialem 36 w lapie i tam byl bardziej widoczny odtluszony bic ale co mi z bica z 36cm, wole miec 41cm i w nim troche tluszczu zebym potem rzezbil wiecej niz mniej
pozatym bez zadnych odzywek i diety to akurat jest malo prawdopodobne zeby byl on idealny

...a co mi z waszej krytyki jak krytykujecie najmniej widoczna czesc a o tricepsie moim ani slowa tu nie bylo (widac na nim troche zarysow i wg mnie nadaje sie do rzezbienia w sam raz , podobnie jak mniej widoczny bic)

...po dwoch fotkach napewno nie mozna zobaczyc zbyt wiele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MichalP - przypominam ze ja jeszcze sie nie rzezbie dopiero od maja! (pisalem juz to wczesniej)


Kastka - napewno zle ci sie wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
dokładnie po dwóch fotkach... tym bardziej w koszulce zobaczyć za wiele nie można ...
ale coś widać, a widać że masz duży brzuch - generalnie mój ojciec nic nie trenując wygląda lepiej

i twoje słowa że to nie prawda nic tu nie zmienią, chcesz udowodnić to wklej fotki na których pokażesz co masz... bo jak narazie to masz tylko dużo do powiedzenia .. i to same superlatywy na swój temat... adonisie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 855 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10467
ej nie dolujcie koleszki LuKe_dNb ...

Ucz sie koncuwków bedziesz mial piatków jak mrówków

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sir_Lukasz chesz sie wymadrzac to nie w tym topiku

...jesli twoj ojczulek wyglada lepiej to wklej jego fotke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzi mi glownie na tych fotach o ocene łapy a nie brzucha ktory wypiolem,
moze ktos wkoncu oceni mojego trica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13338

pozdrawiam
+Cahir+

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16011
Ja znam rozwiązanie problemu: wrzuć fotki jak już się podrzeźbisz

http://www.Szybkitrening.pl - dobra alternatywa dla ćwiczeń siłowych przy braku czasu...
Chcesz mieć silne bicepsy? Rób przysiady
Moje zdjecia po 2 latach cwiczen: http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=98484&x ,
Dobry trening brzucha z magazyny "Flex":
http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=93118&x
=_=SFD 100% CLEAN CLUB=_=

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MOJA FORMA NA 2 TYGODNIE PRZED DEBIUTAMI

Następny temat

w pracy

WHEY premium