SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocencie cykl...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5272
1 cykl byl z 100 metki i 10omka wrzesien 2004
2cykl taki sam luty 2005
w maju zaczelem cykl ale wzielem tylko 10omka 4 tescie prolo i 30metki i musialem skonczyc cykl bo nie moglem cwiczyc bo silka byla nieczyna chwilowo
4cykl 15tescia prolo 100 metki Deke Libol 200 i 4 ml deki holendra wrzesnien 2005
5cykl 20 oma 50mety Boldenona 50ml wzielem 25 ml i 20 tab androliku50 marzec 2006 wtedy poszlo mi 16kg masy i 40kg na lawie wiec wyciskalem 190kg!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 840 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8797
jakie dawki bolda byly na tydzien ?

ja bym zmiksowal bolda omena i tego antka jak juz musisz
a moze cos na trenie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5272
Boldenona bralem 1ml co 2 dzien.
teraz juz zaczelem ta kuracje co napisalem wyzej i jestem w drugim tyg i mysle co dalej po tej mecie i omku. narazie idzie za***iscie no oczywiscie dieta i trening dobty jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 840 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8797
to wrzuc boldka w tej samej dawce i bedzie ok
a omke zostaw e2d nie ma sensu zwiekszac do 250mg ed

i albo z poczatku ciagnij mete albo antka zdecyduj sie ja JEDNO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5272
Zastanawiam sie nad tym zeby zostawic omka co 2 dzien i dodac od 6 tyg cos jeszcze... moze test prolongaton albo cos innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 840 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8797
po co test ? skoro masz mix 4 testow !! zastanow sie
albo ciagnij bolda od poczatku i meta tez od poczatku na kicka sie przyda a po 4 tyg sie rozkreci dopeiro bold i dlugie estry omki prolo to bezsens
jak juz nie chcesz walic bolda to
1-6 meta
1-10 omen
4-10 superka powiedzmy 75mg ED lub 150 e2d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5272
No tak chyba bedzie najlepiej z ta superka... a co do superki to po ilu sie ona rozkreca i ile czasu mozna ja przyjmowac??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
niezly cykl na rezultaty
te dobre i zle

jakies oslonki/suplementy stosujesz?
jakies badania robione miales pod katem cyklu i ewentualnych zabezpieczen slabych punktow?
mam nadzieje ze tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5272
Badan jeszcze nigdy nie robilem. Nia mam zadnych problemow z organizmem... tylko zawsze na kuracji mam bardzo czeste krwotoki z nosa... teraz jestem juz w 2 tyg cyklu powyzej opisanego no i krew niezle za****la z nosa!! ale idzie zaje*****e!! Masy juz 6kg i na lawie 10 do przodu!! Oczywiscie dieta jest:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Troche sarkastyczny masz podpis

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zastanawiam sie

Następny temat

Stosowac odblok czy nie?

WHEY premium