SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocencie albo lepiej nie;p

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Byq jest!!! Masa ładna. Wrzuć fotę (jak masz)przodu bez koszulki.

"**** It All, **** This World, **** Everything That You Stand For, Don't Belong, Don't Exist, Don't Give A Shit, Don't Ever Judge Me"

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 579 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4432
no niestety klatka zawsze mi slabo szla;/ z sily troche rezygnuje na rzecz masy moze tez dlatego tak silny nie jestem...aktualnie wyciskam jakies 138kg moze 140...no;] tak czy tak masa przedewszystkim;] dzieki za mile slowa;] narazie pozdrawiam!:D

SiGUsEk

SiGUsEk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36589
Sigusek wygląd zaj.ebisty , duży jesteś, zwłaszcza jak na ten wiek. Ogólnie jedyne do czego bym się przyczepił to kiepski dół grzbietu - ale może tak wyszło na zdjęciu.Masa jak na 2lata treningu imponująca. Nie chce , żeby to pytanie zabrzmiało tendencyjnie, ale co brałeś z niedozwolonych środków? Aha i od jakich wymiarów zaczynałeś?

skaży niet katabolism!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 579 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4432
hmmmmm..........wymiary no to moze tak waga 70kg na poczatq i wyciskalem 60kg na maxa na lawce a wymairy natepujace:
klatka niecale 100cm
biceps 35cm z tym ze biceps robilem juz pare lat w domu codziennie przed tv tak bezmyslnie machalem ciezarkiem;]
barki nie wiem uda lydki tez nie...ogolnie bylemt akim normalny chlopaczkiem, co do koxu to nie ukrywam ze bralem, ale nie bylo tego oszalamiajaco duzo...tak mi sie wydaje, systematycznie trenuje, bardzo ciezko, nie opuszczam treningow prawie wcale, staram sie nie pic alkocholu wogole, prez te 2 lata na***any tak fest bylem moze 3 razy, ostatnio pilem alko jakies 4 miesiace temu i to nie byly duze ilosc tylko moze 0,5 piwa;] 3 miechy temu rzucilem palenie!:D jak widzicie staram sie jak tylko moge:D

SiGUsEk

SiGUsEk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13123
hehe a ja myslalem ze duzo waze przy wzroscie 179cm jestes na dobrej drodze, szczegolnia lapa ci niezle poszlla, z tylu fajnie wygladasz, a z przodu sie slabo pokazalas. ogolnie oceniam ciebie na 5-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
ciekawe ilu jest wiekszych gosci od ciebie na tym calym forum , mysle ze niewielu, ale moze sie myle %
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 614 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9172
Sigusek - na polonie chodzisz byq?






-------------

pozdrawiam MiF

-------------

pozdrawiam MiF

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 579 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4432
nie na polonie nei chodze wogole nie interesuje mnie pilka nozna;/ heh nie jestem taki duzy spokojnie;] zrobie wiecej fotek to zobaczycie ze wcale taki byk nie jestem;] hehe narazie pozdrawiam

SiGUsEk

SiGUsEk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 614 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9172
no to sie ciesze sąsiad :)

wrzucaj foty wrzucaj :)






-------------

pozdrawiam MiF

-------------

pozdrawiam MiF

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 579 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4432
heh spokensiq ale narazie nie mam zadnych;/ jak tylko cos nastukam to dam znac;] nerteX sasiad:D

SiGUsEk

SiGUsEk

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hasmen- rzeźba i nic więcej mi nie trzeba

Następny temat

moje plecy

WHEY premium