SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena treningu FBW

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 361
Siemanko, daje do oceny mój plan treningowy FBW

Zestaw A :

Nogi : Przysiad ze sztangą na karku 4 x 12/10/10/8
Plecy : Wiosłowanie sztanga w opadzie 4 x 12 / 10 / 10 /8
Klatka : Wyciskanie na ławce prostej sztangą 4 x 12/10/10/8
Barki : Unoszenie sztangielek siedząc 4 x 12/10/10/8
Biceps : Uginanie ze sztangielkami chwytem młotkowym 3 x 8
Triceps : Wyciskanie wąsko 3 x 8
Łydki : Wspięcia na palce 3 x 8
Brzuch : Nie mam pomysłu jakie Cwiczenia będa dobre

Zestaw B :

Nogi : MCNP 4 x 12/10/10/8
Plecy : Wiosłowanie sztangielką 4 x 12/10/10/8
Klatka : Wyciskanie na ławce skośnej sztangielkami 4 x 12/10/10/8
Barki : Żołnierskie wyciskanie 4 x 12/10/10/8
Biceps : Uginanie sztangielek z supinacją 3 x 8
Triceps : Francuskie 3 x 8
Łydki : Wspięcia na palce 3 x8
Brzuch : znów nie mam pomysłu


Nie mam dostępu do profesjonalnej siłowni, w domu posiadam ławeczke regulowaną, sztange prostą, sztangielki, obciązenie, kółko do mięśni brzucha .

Drążka niestety nie posiadam .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Wiesz ja bym na razie tego biegania nie ładował tylko mocno przyłożył się do treningu i do dobrej miski a później ewentualnie dołożyć bieganie
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Ogólnie plan jest całkiem fajny ja natomiast dałbym ten martwy ciąg klasyk a nie na prostych nogach.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 361
rion10
Ogólnie plan jest całkiem fajny ja natomiast dałbym ten martwy ciąg klasyk a nie na prostych nogach.


Z tego co czytałem to klasyczny martwy ciąg jest na plecy, nie na nogi .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Jak zrobisz klasyka to przetrenujesz całe ciało ale tył uda, pośladek swoje bodźce też dostają więc spokojnie możesz robić klasyk.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 361
rion10
Jak zrobisz klasyka to przetrenujesz całe ciało ale tył uda, pośladek swoje bodźce też dostają więc spokojnie możesz robić klasyk.


Takto plan, ilośc serii i powtórzeń jest okej ?
I czy opłaca się trenowac bez diety ? Pełnoletni nie jestem, i nie bardzo mam fundusze aby wydawac tak dużo na diete .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Tak ilość serii i powtórzeń jest w porządku. Co do diety, nie ma co ukrywać, że w sportach kształtujących sylwetkę jest niezbędna ale staraj się na ile możesz jeść pełnowartościowe produkty ograniczając syf.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 361
rion10
Tak ilość serii i powtórzeń jest w porządku. Co do diety, nie ma co ukrywać, że w sportach kształtujących sylwetkę jest niezbędna ale staraj się na ile możesz jeść pełnowartościowe produkty ograniczając syf.


A jeżeli mam 169 cm wzrostu i waże 70kg, nie wygladam grubo, lecz troche jest na brzuchu, to lepiej trzymać wage i ćwiczyć tym planem + jakieś rolki, bieganie czy starać się jeść troche kalorii mniej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Możesz sobie dać początkowo bilans w granicach zapotrzebowania kalorycznego i trenować. Zobaczysz co się będzie działo i jakie zmiany w diecie wprowadzać.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 361
rion10
Możesz sobie dać początkowo bilans w granicach zapotrzebowania kalorycznego i trenować. Zobaczysz co się będzie działo i jakie zmiany w diecie wprowadzać.


Powiedzmy że 3000 kcal dziennie wiec coś w granicach tego + ćwiczenie i moge do tego dolozyc bieganie, jezdzenie na rolkach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Możesz dołożyć ale obserwuj i po 2 tygodniach zobacz co się dzieje i w razie potrzeby wprowadzaj zmiany w diecie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 361
rion10
Możesz dołożyć ale obserwuj i po 2 tygodniach zobacz co się dzieje i w razie potrzeby wprowadzaj zmiany w diecie.


Okej, dziekuje za rady ;) Jak cos bede potrzebował moge pisać na priv ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na siłowni po urazie kolana.

Następny temat

Proszę o pomoc

WHEY premium