SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena planu

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 102 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1132
Witam,
Za nieco ponad 2 miesiące czeka mnie ważny sprawdzian-selekcja. Ocenie podleagać będą czasy na 100 i 1000, pompki, drążek, brzuszki, przysiady. Muszę się poprawić szczególnie z biegów. Trudno zgrać trening krótko- ze średniodystansowym. Ułożyłem taki plan:
Pon: 20 min marszobiegu w świńskim tempie & 100max/50luz x 3
Śr: 40-50 min truchtu
Sob: 20 min marszobiegu w świńskim tempie bis & interwały 200 na 80%/100luz x 3 + ostatnia 100 na max

Obecnie mój czas na 1000 wynosi ok. 4 min. więc słabo i muszę zejść do 3:30, które mnie zadowoli Przy 100 usatysfakcjonuje mnie 12-13 s, nie znam aktualnego wyniku :-/.
Plan jest pewnie do korekty więc będę wdzięczny za wszelkie uwagi. Proszę o trening złożony z max 2 różnych ćwiczeń chyba, że konieczna jest ich większa liczba by szybciej podnieść osiągi.

Z góry dziękuję za odpowiedzi,
Pozdrawiam.

Navy. Accelerate your life.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267
Spróbuj treningu piłkarskiego, rozgrzewka jakies 2km srednim truchtem, a potem dajesz sprinty z 10 razy na 60 metrów, i tak 6 razy w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 102 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1132
Niestety nie mogę sobie pozwolić na tak częsty trening. 2 dni w tygodniu mam w tym samym dniu w-f (i nie jest lekko) oraz judo gdzie też dają się we znaki. Pozostałe 2 dni mam na trening przysiadów. Tylko pon, śr i sob.

Navy. Accelerate your life.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2360
biegaj najpierw ze 3 km, porozciagaj sie i biegaj w poniedzialek starty z roznych pozycji i sprint ok 50m z 10 razy, w srody rytmy 100/100m 2x8x jak dasz rade, a w ten trzeci wolny dzien biegaj tempowki 3x5min, do 3:30 powinno wystarczyc bo nie jest to jakis wygorowany wynik, co do 100m to 12-13s to jest niezly czas dla kogos kto nie trenuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 102 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1132
"w srody rytmy 100/100m 2x8x jak dasz rade"

2x8x?
3 km mam robić zawsze przed treningiem?
Co do sprintu to nie mam 12-13 s tylko w tylu chciałbym się zmieścić, swojego aktualnego czasu nie mam. Na pewno powyżej 16 s... :-/ Jutro zmierzę i podam.

Dzięki za odpowiedź. :)

Navy. Accelerate your life.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2360
tak 3 km i rozciaganie zawsze, 2x8x 100/100m czyli biegniesz 100m szybko ale swobodnie, wracasz truchtem i znowu, tak 8 razy, 3-4 min odpoczynku i druga seria, to daje za***iste efekty, zwieksza wydolnosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 102 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1132
Dzięki, łap sogacza.

Navy. Accelerate your life.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prawa manetka Deore

Następny temat

SPRINTY Pomoc

WHEY premium