SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena oraz nauka techniki - martwy ciąg i przysiad

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1621

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

M

Wiek

23

Waga

80.5

Wzrost

180

Cel treningowy

Siła i masa mięśniowa (bez ulania)

Staż treningowy na siłowni

3 miesiące

Uprawiane inne sporty

Brak, ale od przyszłego sezonu planuje włączyć w to kolarstwo szosowe

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Domowa siłownia

Dieta

Brak przemyślanej - liczę kalorie i makro

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Brak

Zażywane suplementy

Brak

Ostatnio przerabiany plan

Split

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

siad - brak,martwy - brak, - klatka ok.75kg (nie mam tyle obciążenia więc używałem butelek z wodą jako dodatkowe obciążenie sztangi)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Tak mi sięwydaje ale przy podnoszeniu dociskasz głowę w dół tak jakbyś sięna sztangę/stopy patrzył przez co okrągła góra Ci się będzie robiła

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 18 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 289
anubis84
Tak mi sięwydaje ale przy podnoszeniu dociskasz głowę w dół tak jakbyś się na sztangę/stopy patrzył przez co okrągła góra Ci się będzie robiła

Okey, to na to muszę cholernie uważać. Kolega mi powiedział że nie wypycham też miednicy w przód.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
co innego wypchęnięcie zaakcentowanie ruchu, a co innego przegiecie w lędzwiach.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 18 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 289
anubis84
co innego wypchęnięcie zaakcentowanie ruchu, a co innego przegiecie w lędzwiach.

Chodzi o lekkie wypchniecie miednicy, jakby wypchnięcie pośladów do przodu.
PS: ale kurcze się ździwiłem z tym co mi Pan napisał, wydawało mi się że plecy mam proste (bez kociego grzebietu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Patrz na głowe, kierujac ją w dół naciągasz plecy
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 18 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 289
anubis84
Patrz na głowe, kierujac ją w dół naciągasz plecy

Wrzuciłem nowy film (Mc_22lip) - czy teraz jest lepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak stoisz prosto tak ma być głowa cały czas ustawiona, jak schodzisz w dół nadal ma być przedłużeniem Lini prostej, a nie zadzierasz ją do góry patrząc cały czas przed siebie.


Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy plan treningowy do oceny

Następny temat

Jak zmusić biceps do rozwoju?

WHEY premium