SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena i pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2225

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez 50 Dollars z działu Galeria Zdjęć.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1145
















Wiek 17
Waga 98
Wzrost 187
Staż treningowy 4 tygodnie
Obwód Bicepsa 36
Obwód Klatki 95
Obwód Pasa 105
Wyciskanie leżąc 80 raz
MC nie robie
Przysiad nie robie

przedewszystkim chce sie dowiedziec od czego mam zaczac ?
czy pierw redukcja tłuszczu czy jak?
pokoleji.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 302 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3594
Panowie spokojnie ;)Kolega troche sie zaniedbal,ale sam fakt,ze postanowil cos z tym zrobic juz jest sam w sobie pozytywny.Nie musicie od razu go wysmiewac,kiedy on prosi was,jako bardziej doswiadczonych kolegow o pomoc.Poza tym wuwua to moj ziom z gimnazjum,wiec nie fikac kozaki xDD
Pozdro! ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8130
"czy pierw redukcja tłuszczu czy jak? " co to za pytanie, masz lustro w chacie to spójrz jak wygladasz i odpowiec sobie na pytanie czy jestes gruby czy chudy ale tak serio to wez sie najpierw za redukcje no i zycze wytrwalosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3047
z takimi pytaniami to nie ten dział i co chcesz abysmy ocenili ? powoli odechciewa mi sie zagladanie do tego działu ehh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5973
Kurcze wiec tak:
Jestes mlody i waga jaka teraz masz + sklad ciala napewno nie pomagaja Twoim ukladom krazenia i trawienia. Rozsadnie byloby zaczac redukowac, ale po redukcji patrzac na Twoje wymiary i wzrost - niewiele z Ciebie zostanie. Proponuje najpierw:
- Dieta niskoweglowodanowa,
- Trening FBW
- aeroby (rower stacjonarny, bieznia, orbitrek )
W ten sposob zrzucisz zbedne kg, a pozatym zostanie Ci jeszcze pare mieszkow do wakacji na zrobienie masy. Pozdrawiam

myśl głową,pragnij całym sercem,albo przegrasz już na starcie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5973
Fobos91 i nynofastr - nie macie nic ciekawego do powiedzenia, to zostancie przy swoich ulubionych stronkach www.cartoonnetwork.pl a nie chlopaka zniechecacie

myśl głową,pragnij całym sercem,albo przegrasz już na starcie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1145
ok to pierw zajmuje sie redukcja tłuszczyku a gdy schudne dajmy 10-15 kilo to potem masa i pomyslimy co dalej?
a i czy moge zaczynac z jakimis odzywkami na spalanie?
i czy ze mnie juz naprawde g.... będzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8130
maxsefo85 a ty zostan przy swojej ulubionej stronie www.jestem_*****em_i_waze_tone_co_mam_zrobic.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8130
wuwua_92 biegaj, rob areoby, biegaj i znowu rob areoby dotego mozesz dozucic silke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3047
koleżko maxsefo85 ja tylko wyraziłem swoją opinię na temat tego tematu, bo jest takie cos jak regulamin

"- prosimy nie wklejać zdjęć osób ze śmiesznym stażem przedstawiając sylwetki anorektyków lub osób otyłych."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8130
maxsefo85 regulamin sie klania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5973
no co Ty,wiekszosc chlopakow na sfd tak zaczynalo, borykalismy sie z problemem nadwagi lub niedowagi, z tym ze czesc albo otym zapomniala albo po 3 miechach na silce uwaza sie za specow ktorym nie powinno sie zawracac glowy "takimi *******kami".
Polecam skupic sie na diecie na redukcje - zapraszam do dzialu "dieta" oraz na treningu na redukcje,polecam FBW, zapraszam do dzialu "trening dla poczatkujacych". Poczytaj o diecie i treningu, sproboj cos z tej wiedzy skleic i dopiero wtedy wstaw dietke i trening do sprawdzenia, napewno ktos sie odezwie i poprawi.
Odpusc narazie spalacze, masz w sobie wystarczajacy potencjal zeby swietnie sobie poradzic z redukcja, z ytm ze pamietaj otym ze samo sie nic nie zrobi.
pozdrawiam

myśl głową,pragnij całym sercem,albo przegrasz już na starcie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

22 KG DO POZBYCIA SIĘ... POMOCY

Następny temat

mała zmiana diety przed cyklem.jakieś zmiany.?

WHEY premium