SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena diety na masę.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 313 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6877
Nie warto się przejmować tym co mówią inni, zwłaszcza jeśli sami sobą nic nie reprezentują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 698
Nie przejmuje się, ale nie mam ochoty słuchać jak mnie drażnią czy zaglądają w jedzenie :) Więc mówisz że kanapki z piersią z kurczaka? Coś oprócz tego? Jutro poprawie dietę, dać ją do oceny tutaj czy nowy post?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 313 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6877
Nie musisz poprawiać, wystarczy, że to źródło białka będziesz czasami zamieniał, reszta tak jak pisałem jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 698
A co do obiadu - wszyscy forsują pierś z kurczaka, a jak zjem schabowego, skrzydełka kurczaka czy kotlety mielone to nie będzie ok? Każde mięso pewne, dobrej jakości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 313 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6877
Pewnie, że będzie ok o ile wliczysz to wszystko w bilans, nie jesteś zawodowym kulturystą, nie musisz dzień w dzień jeść kurczaka z ryżem, może to być inny rodzaj mięsa i mogą to też być np ziemniaki zamiast ryżu, które moim zdaniem są znacznie lepszym źródłem węglowodanów bo działają alkalizująco na nasz organizm, a jeśli boisz się o ig to polecam jeszcze kasze gryczaną.


Zmieniony przez - aesthetic92 w dniu 2015-12-27 23:21:52
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 698
Bardzo mi pomogłeś, dziękuję. Jeśli ktoś jeszcze ma jakieś uwagi to będę wdzięczny. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
Zamiast Twarogu w ciągu dnia zabieraj kanapki z piersią z kurczaka. Po treningu przydałoby się coś lepszego od twarogu np udko, skrzydełka, kurczak, wołowina bądź ryby.


Zmieniony przez - K2J56CAB w dniu 2015-12-27 23:59:59

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 313 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6877
To samo mu napisałem wcześniej, udko, skrzydełko to zły pomysł, za dużo tłuszczu, po co niepotrzebnie obciążać żołądek sporą ilością tłuszczy skoro organizm po treningu potrzebuje czegoś co nie obciąża aż tak układu trawiennego żeby szybko mógł pozyskać niezbędne składniki... Nie wprowadzaj w błąd :p.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
Urozmaicenie diety to podstawa. Pamiętaj. Poza tym udko ma troszkę więcej tłuszczu jak pierś ale co za problem umieścić to w bilansie kalorycznym...?


Zmieniony przez - K2J56CAB w dniu 2015-12-28 01:23:04

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 698
Zrobię tak jak mówicie. Nie wiem czy dam radę bez wagi kuchennej, postaram się coś wymyślić. A powiedzcie mi - w diecie mam na obiad schabowego w panierce, jak zjem zamiast niego kotleta mielonego to muszę dopasować wagę tego kotleta tak żeby wyszło tyle samo kcal i BTW w bilansie co wyszło ze schabowym?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy

Następny temat

Plan do oceny i porawek

WHEY premium