SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena diety

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2984

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

15

Waga

78kg

Wzrost

176

Staż treningowy

0

Obwód pasa

(przy pępku) 97 cm

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

Brak

Stan zdrowia

Zdowy

Preferowane formy aktywności fizycznej

Trening siłowy 3 razy w tygodniu, trening piłkarski 2 razy w tygodniu

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

Brak

Wrażliwość na stymulanty

Brak

Możliwosci finansowe

0-100

Cel/problem/opis

Nadwaga więc proszę o dietę na redukcję
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
BPL-G
o czym Ty piszesz? chlopak jest otyly im szybciej zajmie sie tematem tym mniej problemow w przyszlosci bedzie mial


Hmm w wieku 15 lat dieta redukcyjna? On się rozwija -_- ,a jak będzie na ujemnym bilansie to na pewno nie będzie wszystko grało..

Niech zamię się prawidłowym odżywianiem i uprawianiem sportów to na pewno poprawi sylwetkę.

Mi się zdjęcia nie wyświetlają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 602
Wiem bo wyskoczył mi błąd z internetem i mi nie wsłał zdjęć, a jak próbuję wysłać to mi błąd wyskakuje. Na profilu powinny być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
zdjecia ma w profilu , redukcja nie musi oznaczac ze bedzie drastyczna dla organizmu, idac Twoim tokiem myslenia wszystkie dzieci nie beda grube i jak beda starsze to sie zajmuja redukcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
sam jak miałem 15lat byłem otyły zacząłem cwiczyc i jakos wsyzstko jest okejw ciagu roku schudlem 13kg i urosłem,wiec nic mu nie bedzie zdrowe odzywianie nikogo nie zabilo jeszcze

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Hmm, a nie lepiej żeby się "nauczył" jeść zdrowo, bo coś mi się wydaje ,że jego dieta była wcześniej naganna.. A jak widać nie ma nawet podstawowej wiedzy o odżywianiu czy produktach żywieniowych..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
dlatego pisze tutaj o pomoc w tym;)

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Według mnie najlepszym rozwiązaniem by była dieta z 0 bilansem kcal, a deficyt sobie wyrobi aktywnością..Bo po co coś obcinać z podaży kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
no oczywiscie ale nie wiadomo czy te 3000kcal to nie za duzo dla niego;) oczywiscie musailby dorzucic jakies bieganie rowerek itp:)

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 602
Chodzę na treningi piłki nożnej 3-4 razy w tygodniu + ćwiczenia FBW w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ale jesli poprawi diete oczysci ja wyrzuci smieci i straci kilka kilo to znaczy ze byla to redukcja , niektorym chyba sie to kojarzy z minus niewiadomo ile kalorii i mega ciecie o suchym kurczaku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lekka dieta

Następny temat

Dieta do Oceny

WHEY premium