SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oblok Acetat

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2964
Witam Prosilbym forumowiczow abyscie mi pomogli jakos rozwiazac moj problem z odblokowaniem.
Cykl mial trwac od 1-8tyg T. Acetate Atomic lab 100e2d 1-4 meta 30 ed, 5-9 wino 30ed oral. Ale tu jest problem Mieszkam w krakowie a ostatnio mi zawineli dilla (rozbili duza grupe z malopolski) i test sie skonczy na 6tyg. i teraz mamproblem bo nie mam skad wziasc sprawdzonego stuffu. a od niego zawsze mialem od razu co chcialem :D i teraz sprawa wyglad tak ze test 1-6 meta 1-4 wino 4-8 teraz jestem w 6 tyg i w piatek leci ostatni strszal z testa. Mam 48tab Clomidu. Jak tu rozpisac Odblok ?
Co do Ankiety:
Waga: 98
Wiek: 21
Bf%: 18,5%
Staz: 3
Tyle info chyba wystarczy do Pomocy. Z gory pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
8x8
jak mam pustą szafkę to nawet jak jestem off to mi żle się robi


a potem lezy i kusi i off konczy sie wczesniej niz planowałes...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
24 h po ost winie clomid 2-3 tyg po 50 mg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15272
Nie wiem czemu część ludzi kupuje stuff na raty. Podstawowa zasada w tym sporcie to , zaczynasz cykl kiedy masz wszystkie środki łącznie z odblokiem w domu.

CO MNIE NIE ZALEJE TO MNIE WZMOCNI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
marsyl1976 myslisz sie jak ktos leci caly czas ON to przeciez nie kupi wszystkiego z gory

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15272
macieknhmn
Cykl mial trwac od 1-8tyg

Yaaraass przecież to jest oczywiste, że jak ktoś jest ON rok lub dłużej to wszystkiego nie kupi. Odniosłem się do cyklu kolegi jak i innych którzy robiąc krótkie cykle zaczynają nie mając wszystkiego zakupionego. Przecież to nie pierwszy temat gdzie ludzie piszą "zawinęli mi dilla" czy "dill nie ma akurat odbloku, co robić ?"

CO MNIE NIE ZALEJE TO MNIE WZMOCNI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
trzeba mieć wszystko na ręku aby zaczynać cykl

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak mam pustą szafkę to nawet jak jestem off to mi żle się robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
do nie tez zawsze się uśmiechaja

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
Ja to jestem ogolnie kolekcjoner..jak jest cos fajnego dostepnego to kupuje na zasadzie "a moze sie kiedys przyda, data dluga jeszcze" i tez sie do mnie pozniej szuflada usmiecha

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2964
Dzieki za pomoc. A co do towaru: to zawsze mialem od kopa co chcialem tego samego dnia ale jak bralem stuff to akurat nie mial jednego flakonika acetatu i mialbyc na nastepny dzien i byl :D To powiedzialem ze podbije jakos za miesiac i jak bylem przy 5 tyg to go j**li :D a takie jedno pytanie :D To nie zaduza przerwa 2 tyg od Acetatu zeby dopiero clom zaczac ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl prop + winstrol

Następny temat

problemy z erekcja przy podaniu hcg

WHEY premium