SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obity łeb

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 81
Witam, wczoraj się biłem z dwoma typkami no i poskładałem ich jeden porządny krwotok z nosa no i co ja też pare razy dostałem, krwiak i spuchnięty nos, nie boli mnie a jak dotkne to troche tylko, krew mi nie leciała, robię okłady z lodu i tak trzymam 3 minuty, efekty są minimalne, maść niedawno sobie kupiłem właśnie sobie zaaplikowałem alta gel, jak myślicie chłopaki, zejdzie mi do poniedziałku rana opuchlizna z nosa? Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 81
Dzisiaj rano wyskoczyła śliwa pod okiem i z nosa przeszło na oczy, moja twarz wygląda jak puszyste ciasto z dwoma rodzynkami (oczami). Jutro wolne sobię robię bo napewno nie zejdzie, no ale wygrałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
raczej do 2 tygodni bedzie trzymało. Nie jest to powodem do dumy "ze wygrałeś" Pamiętaj , że jeden niefortunny cios na ulicy i mozesz kogos zabic - albo ciebie zabiją. Nie jest to podejście mądre polegające na chwaleniu się "że wygrałem". Nie jest to ważne, najważniejsze ze zyjecie.

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 55 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2317
Trzeba było zapisać się do jakiegoś klubu ze sztukami walki, tam można bić się codziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 81
Dla czego na sztuki walki? Lepiej na siłownie? Tak myśle, ale co z tego jakbym chodził na sztuki walki jak i tak bym ich złożył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Koledze wyżej chodziło że można na nich sparować dowoli w zdecydowanie bardziej bezpieczny sposób, wyżywając się tak że w życiu codziennym nie będzie się czuło takiej potrzeby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
a z kąd znamy powód bójki oraz że chodziło o wyżycie się, a nie np. o ochrone życia lub mienia? sztuki walki są spoko jako sport ale w prawdziwym życiu nie ma sędziego i wszyskie bronie są dozwolone, mało to osób nosi klamki albo chociaż kosy?
dlatego też walka na ulicy nie jest dobrym rozwiążaniem szczególnie z nieznajomym bo może być uzbrojony


Zmieniony przez - Mateusz4949 w dniu 2018-11-28 21:51:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 55 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2317
Powodu nie znamy, bo autor postu nam się z niego nie zwierzał. Poza tym byłaby to historia przedstawiona tylko przez jedną ze stron, to trudno wtedy ocenić. Oprócz tego co ktoś wypowiada wprost, bardzo ważne jest jakie emocje stara się przekazać (nawet podświadomie). Wątpię aby to była obrona życia...


Zmieniony przez - Northan w dniu 28/11/2018 23:58:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
skoro autor nie podał takiej informacji to nie ma podstaw żeby twierdzić że była to kwestia stanu psychicznego lub nieuzasadnionej agresji z jego strony, jak nie obrona życia to chociażby mienia, mało jest przypadków że ktoś kogoś w polsce okradł? nie zawsze sytuacja pozwala na oddalnie się bez konfrontacji. Nie można kogoś spazać czy oskarżyć na podstawie interpretacji jego emocji, są to tylko poszlaki a nie dowody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12538
Na takie "przypadlosci" kup sobie masc/zel z arniki. Znacznie przyspiesza gojenie i schodzenie lim spod oczu i ogolnie siniakow z twarzy i ciala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 81
Nie mam żadnego śladu teraz, a w wtorek rano nie bylo opuchlizny, polecam alta gel, po 3 dniach znika opuchlizna całkowicie, zostałem poniżony pytaniem czy zrobie mu seks oralny, oczywiście w inne słowa ten oponent to ubrał, jeden z nich rozpowiada że oni mnie pobili i dzisiaj chce to z nim wyjaśnić, czyli walka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Płodność

Następny temat

Czy to ginekomastia?

WHEY premium