SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obalenia w muay thai

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 318 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5250
A jaką ilość czasu mniej więcej musiałbym trenować muay thai,aby opanować umiejętności

Jedni trenują 3 miesiące i mają opanowane, a inni (większość) trenują 2 lata i dalej ruszają się jak pokraki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128
@krzychu

To w ile opanujesz sztuke walki zależy od ciebie i od twojego trenera...możesz ćwiczyć pól roku i w miare ogarniesz albo nawet 3 lata i nadal będziesz dostawał...

A co do sekcji to wydaje mi sie że jest od tego odpowiedni dział,tam poszukaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok. Dzięki wszystkim za rady ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 108 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1689
Jak nigdy nie trenowałeś żadnej ST zapisz się lepiej na MT. Dobrze nauczysz się stójki potem MMA. Ja trenuje już pół roku MT, ale od września wybieram się na MMA, bo zamykają sekcje ;/

Nieważne, jak mocno bijesz, ale jak dużo jesteś w stanie znieść i nadal iść do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Nie wiem dlaczego jak nigdy nie trenowal to nie moze isc na mma. U mnie 3/4 zaczynalo od mma i jest norma...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 812
Też jestem z okolic Sieradza, i od 2 tyg chodze na taja, powiem szczerze fajna zabawa, co do tego, czy trener jest dobry to się nie wypowiem, bo niestety nie mam do kogo porównać, treningi są 2 razy w tyg wt i pt o 17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Nie wiem dlaczego jak nigdy nie trenowal to nie moze isc na mma

nie "nie może", tylko jak zaczynasz mma jako zielony ze wszystkiego, to na pewno jest Ci trudniej. Jak masz ogarnięta jakąkolwiek płaszczyzne, tak w miare, to po prostu ją szlifujesz i douczasz sie nowych rzeczy.

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ficner, a gdzie chodzisz na treningi ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lady M
...jak zaczynasz mma jako zielony ze wszystkiego, to na pewno jest Ci trudniej. Jak masz ogarnięta jakąkolwiek płaszczyzne, tak w miare, to po prostu ją szlifujesz i douczasz sie nowych rzeczy.
Tylko, że jeśli potrenujesz np. 1 rok jakąś SW a dopiero potem MMA, to masz 1 rok mniej w formule MMA.

Ja polecam zacząć od MMA, a uzupełniać tym w czym czujemy się słabo, lub tym co chcemy szczególnie rozwijać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 660
lepiej pójdż ma mma
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z przymrużeniem oka: Wawrzyk Dance %-)

Następny temat

Poziom zapasów w Londynie (i Anglii)

WHEY premium