SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OXANAVAR PROPIONATE KILOSPORTS

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
Onkolog jakie odczucia dawka etc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6605
dawka 3 kapsy dziennie,1 - rano, 2 - w porze obiadowej, 3 - przed treningiem 19.00~20.00. Jak już wspominałem czuć działanie chociaż to dopiero początek drugiego tygodnia. Siła, koncentracja, wydolność powoli na plus. Co ważniejsze suty mi jakby trochę zmalały, zasługa ATD? nie wiem, może sobie wkręcam :p
Wagowo +1 kg po tygodniu więc nie jest źle. W porównaniu do epi dragona czuć róźnicę, z korzyścią dla oxanavar.
Najlepsze jest to że nadal nie wiem ile w kapsie jest epi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 102 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3669
Onkolog pisz co raz bo bardzo ciekawy jestem działania tego ph.
Bede napewno zaglądał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6605
Ok, ale w tym tygodniu dorzucam teścia do cyklu więc opis działania oxanavaru nie będzie obiektywny.
Na treningu pompa dobra,choć krótka. Czuć napięte mięśnie niemal że przez cały dzień. Ciśnienie lekko w górę podskoczyło,ale bez dramatu. Problemów z bebechami,stawami,snem jak na razie brak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9359
Onkolog takie pytanko massdrol ile sie rozkreca ?? powinienem czuc cos odrazu czy po tygodzniu dwoch ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6605
Nigdy nie brałem m-drola/massdrola więc dokładnie Ci nie powiem, ci którzy brali przeważnie mówią że moc czuć w okolicach drugiego tygodnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47668
Po kilku dniach już odczuwam mega pompę po m-drol, po pierwszym tygodniu już solidne przyrosty.

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9359
ja juz biore tydzien i w zasadzie nic nie czuje
jak bralem jangle warfare to bylapompa miesnie twarde caly dzien i przybylo troche miesa. biore po 3 tabsy dziennie i nic zawiedziony jestem troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47668
Bo teraz znaleźć dobrego m-drola graniczy z cudem, tyle razy o tym pisano już na forach..

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5125
Ten Oxanavar będzie mocniejszy niż P mag z CEL?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na pierwszy cykl.

Następny temat

Połączenie wina z metą - pomoc

WHEY premium