SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OWŁOSIONA KLATACzy to dla was problem.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 458 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26142
ale jest kwestia ze jesli ktos trenuje na siłce i chce osiągnąc suchą wyrzeżbioną ale nie wielką mase a nie byc 110kg klocem zalanym po omie to te wlosy na klacie troche mogą psuc efekt

Can I at least get a blow job ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
a co ma do tego masa? czy owlosiona klata= kloc? lol jakies glupoty piszesz sorry...
ja mam 81kg i ladna sucha mase i wlosy na klacie i nijak to sie ma do tego co piszesz..

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
darkx ja jestem dziewczyna jak widac heh no i sie nie znam wpadlam na to ze moze pot sie osadza tak jak pod pachami dlatego to napisalam..
a golisz pachy czy wolisz jak ci stamtad wali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
mnie by włosy na klacie wnerwiałyna szczescie zabardzo ich nie mam jakos srednio mi sie widzi przypakowana owłosiona klatano ale zalezy kto co lubi

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 423
Zgadzam się z Darxem,ze nie trudno wpaść w zniewieścienie.Szczególnie ostatnio czesto sie to facetom udziela-malowane loczki.. itp.Dlatego wrzuciłem takie pytanko bo sam mam troche futra (ale raczej nie mam zamiaru sie go pozbywać)i słyszałem różne zdania na temat golenia cieła przez facetów.W końcu jeśli miałbym sie golić na klacie to czemuby nie ogolić nóg..hie,hie według mnie to paranoja.
A odnośnie wypowiedzi na temat taj rzeżby- to chyba golenie się jest uzasadnione raczej w zawodowej kulturystyce-tutaj nie wyobrażam sobie tego inaczej. )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

massXXL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
nioonia nie gole sie pod pachami, przycinam na krootko i tyle, w sumie maszynka elektryczna do golenia ale to takie raczej przycinanie bo to nozyk do bokobrodow. ale zadnych gladkich paszek, plywacy pro rozumiem ale bizony na plazy wygolone jak dziewczynki.. gimme a break

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 865
wlaczajac sie do dyskusji to zauwazcie ze glupio by wygladalo gdyby koles byl na maksa owlosiony i ogolil sobie sama klatke ja np. gdybym ogolil sobie sama klatke to wygladalbymjak pol malpy bo nogi mam b.mocno obrosniete, a calemu sie golic to delikatny hardcore.pod pachami to rozumiem nie tyklo przez to ze sam tak robie ale dlatego ze tego wlasciwie nie widac a chodzi tu o higiene
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
darkx to ok skoro chociaz tak dbasz , bo to naprawde nie estetycznie wyglada jak idzie taki spocony koles ktoremu pot splywa i w ogole.. bo antyperspirantu az takiego efektu nie daja jak sa wlosy raczej..
racja to wygladalo by dosc smiesznie ale moj chlopak nie ma zarosnietej klaty a na nogach ma wlosy heh no i to nie wyglada smiesznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 423
Może nóg też nie ma tak agressywniee zarośniętych.Skąd wiesz jakie włosy na nogach ma krzychu?hieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!

massXXL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
no nie wiem
ale moj chlopak jest brunetem i te wlosy bardziej widac i w ogole a jego klate lubie bo mnie tam zadne wlosy nie gryza jak na nam leze chociaz nie wiem jak to jest jak chlopak ma bo nie mialam takiego mena..
pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

solar & sun

Następny temat

Drętwienie rąk i sciskanie w okolicach splotu słonecznego w ramach kaca

WHEY premium