SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciężko mi ocenić co to ? Może ktoś z was pomoze ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 622
Siema

Mam taki mały denerwujący problem a mianowicie chodzi o to że jakieś 4/5 miesięcy pojawił mi się czarny zaskórnik z którego zrobił sie stan zapalny taka grudka z której nic nie chciało wyjść nie dusiłem tego wogóle ani nic i nie czaje dlaczego to się nie chce do końca wchłonąć nie wiem co mam robic spłyciło się do końca ale to tak beznadziejnie wyglada na tym nosie ze normalnie głowa mała używałem maści robionej przez wujka na trądzik no i wszedzie pomoglo ale na nosie za chiny. Macie jakies pomysly co moge zrobic slyszalem ze na takie rzeczy mozna lioton 1000 stosowac ale sam nie wiem

Z gory dzieki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 165 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2738
Albo zrobiła ci się blizna, albo masz coś takiego jak ja mam czasami - boli jak cholera, jest wielkie, czerwone, ale jak się tego nie tyka to po jakichś dwóch tygodniach znika. Daj fotę swojego kartofla to ocenimy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 622
tam ma byc w zdaniu splycilo sie ale nie do konca soryy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 211 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1129
A duże to chociaż ? Bo co poniektórzy to piszą tutaj z takimi pierdołami, że głowa mała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 622
długość na centymetr szerokość tak na 4 mm. Ale nie czaje dlaczego takie cos mi sie zrobilo zdrowy tryb zycia prowadze jak ... A takie cos mi wy***alo i nie chce zejsc mam tradzik na twarzy ogolnie ale wszedzie jak juz cos wiekszego wyskakiwalo to sie wchlanialo normalnie a tego nawet nie ruszalem minelo juz tyle miesiecy a to dalej tkwi wybrzuszone na nosie gdyby to nie byla *******a to bym nawet nie pisal strasznie mnie to wkur...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 211 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1129
To faktycznie ***itne . Może tak po prostu zostaw to, żeby samo się zagoiło.
Mocno to wyciskałeś paznokciami ? Pytam, bo być może zrobiłeś sobie ubytek w skórze, który nie tak łatwo załatać, coś jak przy zacięciu się przy goleniu.

Zmieniony przez - ZoviNY w dniu 2011-03-27 15:48:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Lioton 1000 to na żylaki, centymetr na 4 mm, czy aby na pewno to jest zaskórnik? Z zaskórnikami to się spotkałem ale w kształcie kropki.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2011-03-27 16:01:15

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 211 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1129
Ja też, ale pisał, że to wycisnął, więc mógł spowodować ubytek skóry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 622
Jeszcze raz wam wytłumacze

zrobił mi się czarny zaskórnik z ktorego rosnac stan zaplany ale nic z niego nie podchodzilo zadna ropa nic kompletnie i tak od tamtego czasu mi sie zmiejsze i zmiejsze powoli a nie wyciskalem wlasnie nic ... nie czaje tego sluchajcie bo mam wlasnie lioton 1000 ale nie wiem kiedy byl otwarty jak dlugo po otwarciu mozna takiej masci stosowac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 116 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 622
bo waznosc ma od maja 2008 do 2012
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 165 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2738
Może pstryknij zdjęcie i wklej, bo dalej nie wiemy o co chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 211 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1129
A ja zrozumiałem, że dusiłeś to. Skoro tego nie dusiłeś, a to jest jakaś kreska, to to raczej nie jest zaskórnikiem. Zrób najlepiej jak chomiczka radzi .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z lewą łydką

Następny temat

Neurolog

WHEY premium