SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cos o perfumach czy u was tez sa takie %))))))))))))

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
WITAM


Wlasnie wrocilem z zakupow sa u nas rozne podroby matkowych perfum taka sama buteleczka tylko inne nazwy%))))))) no wlasnie te nazwy hehe kupilem jakjes Kenzo za 18 zl pisze KImono i Chaneell allure pisze alumer
ale kosztuje 10 zl stezemie ma 80% i powiem wam ze trzymaja one dosyc dlugo nie tyle co w sklepie oryginaly . sam mam juz kilka oryginaloow aktualnie uzywam albo adidasa albo hugo ale te co kupilem tez fajne a nie kosztuje 300 zl tylko 15-20 co sadzicie ??
Czy u was sa podobne jak tak to piszcie posmieje sie

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 209 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2032
nom chyba w każdym mieście sa jakieś podróby są na ogół o wieleeee tańsze , nawet ich cena jest pięciokrotnie mniejsza od oryginału
ja często kupuję perfumy Naomi C. za 20 - 30 zł a normalnie cena jest nieco wyższa ale w sumie nie ma aż tak wielkiej różnicy pomiędzy podróbą a oryginałem , perfumy długo się trzymają i nuta zapachowa jest prawie identyczna no i nie trzeba płacić za markę ale chyba zawsze tak będzie , że człowiek lepiej się czuje psychicznie ( przynajmniej ja ) gdy wie ,że ma coś orginalnego ale nie zawsze pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 790
u mnie sa niezle podrobki np. fahrenheit nazywa sie FIRE&NIGHT inne to fire hit, hugo boss to rosso, jak sobie przypomne to jeszcze wpisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11964
nie u nas sa lepciejsze :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 484
ja kupilem podrobke Christian Dior - Higher Energy (mmm oryginal piękny zapach ) no i zapach podobny chociaz się różni od oryginału !!! a jeśli chodzi o to ile trzyma zapach to totalna porażka !!! zapach ulatnia sie bardzo szybko. Kosztowal on na allegro 50zl za 100ml, oryginal kosztuje cos ok 320zł za 100ml :), szkoda ze tyle kasy nie mam bo zapach suuuper !!!!
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
grondelonwlasnie mi kolega cos gadał na temat tego zapachu jak to powiedzial najlepszy zapach na swiecie

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
ja lubie jak moj chlopak jest wyperfumowany Cuba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25
podróby są wszędzie.Nawet do moich peryferii dotarłoja osobiście wole oryginalne bo dłużej się trzymają
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z pryszczami..

Następny temat

kolana

WHEY premium