SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OVOPOL- białko sprzedam

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
eh ty dziadu
byle by taniej co hehehe

'Moze jestem maly ale wiem co mowie´
MODER DZIALU TARGOWISKO

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sorki ze sie wcinam ale mam do sprzedania 3 kg ovopolu. sprzedam za 25zl/kg a jak wezmiesz naraz 3 kg to za 65zl. chcem sprzedac gdyz zakupilem od hosse ale niestety moja przygoda z kulturystyka ulegla zmianie gdyz zapislaem sie na box i nie mam na celu teraz robic masy. mam 6 kg ale 3 kg se zostawie a 3 chem sprzedac bo potrzebuje kase na worek treningowy. sprzedam tylko komus z tychow z kim moge sie spotkac i zrobic wymiane na miejscu bez zadnego wysylania. zainteresowanych prosze i slanie propozycji na maila gdyz nie za czesto zagladam na forum

ani ojciec ani matka nie da tego co sasiadka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ja też mam jeszcze troche tego białka...
jak chcecie to piszcie na mail...

I felt like I was watching a dream I'd never wake up from... Before I knew it, the dream was all over.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
ile jeszzce masz tego bialka do sprzedania i jaka jest data produkcji ???

Pozdrawiam;
Hosse
gg 1135964

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam na sprzedaż 8 kg białka z Ovopolu po 33zł/kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powyżej 4kg dodaję płytkę z treningiem Rooniego The Unve coś tam coś tam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
JAH na jakim siecie zyjesz!!!
chlopaki juz dawno po 31zl7kg sprzedaja a ty chcesz wiecej??? hehehe!!!! no co ty!!!!
a plytki to u nas na forum za darmo mozna dostac jak sie ladnie pogada z kim trzeba!!!
ja np dostalem Arnolda a jako wdziecznosc wyslalem Doriana!!!
wymiana to piekna sprawa


MODERATOR HANDLU

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
31 zł/7kg to albo miało 2 góra 3 dni terminu ważności albo są totalnie ?(*&&^$%&*.
Co do płytek to masz takiego Coolemana bo jak ie to mogę się wymienić na coś fajnego.

Ps.
Ostatnie od kilku miechów mnie nie było na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
w cenie 32 za kg to ja kupuje z polrocznym terminem trwalosci a filmik to rzeczywiscie za darmo zalatwiam sobie

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Termin ważności jest do maja. Data produkcji to 15.11.02.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BUTY ASICS

Następny temat

Eryk T28s

WHEY premium