SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OSTROWIA WPC 80

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
jak fat to nie problem to nie słodzi

nie będzie to wiele odbiegało od tańszych gainerów.pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
taka jest ostrowia.
za tani produkt by podrabiać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 392
pije tez to od ok dwóch miesiecy na pierwszy rzut oka zapach zachecajacy gorzej juz pózniej Ja to robie w ten sposob ze wyłaczam wszelakie moje receptory smakowe i wmawiam sobie ze pije wode i jakos wchodzi heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
z drugiej str jeśli pozbawiona jest substancji słodzących jak aspartam a teraz coraz częściej sukraloza, to tylko in plus w stosunku dla zdrowia

chyba że też dodają tylko mniej,
sprawdźcie etykiety jak macie pod ręką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1415
ostrowia o "smakach" ma tak naprawte tylko kolor i aromat :P a smak jakby naturalny według mnie:P posłodz to sobie słodzikiem na sacharynie np. a bedzie wypas. ja kupilem w folii niby owoce lasu ale na 100% dostalem truskawke :D chodciaz papierowa nalepka mowi ze owoce lasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4941
Jak brać ostrowie to tylko smak naturalny, do tego 1 tabs słodzika, łyżka oliwy i łyżeczka kakao. Prościej dołożyć pare zł i kupić coś lepszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19717
naturalny i bananowy b.dobre smaki , niewiem czego wy chcecie od tej ostrowi , fakt moze i sie pieni ale za taką cene
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14709
Jak Smak nie odpowiada to mozesz pokombinowac troche na wlasne ryzyko..Kupic jakies bialko dobre w smaku i wymieszac z ostrowia..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4800
Przesadzacie :) Trzeba zmieszac Ostrowie z dobrym smakowo bialeczkiem/matrixem i jest git, zarowno ze smakiem jak i z pienieniem. Na dzien dzisiejszy moj faworyt to czekoladowa Ostrowia z Syntha 6 Mochachino. Polecam

"Mam nadzwyczaj prosty smak: zawsze zadowala mnie to, co najlepsze."
Oscar Wilde

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 102
witam mam 15 lat 63kg i 172cm, czy ostrowia będzie dla mnie dobra, chce budować masę?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stero Max Get Big 15%

Następny temat

bsn

WHEY premium