SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OPINIA PO SPOŻYCIU MASSACRY 2

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 685
Zakupilem sobie dzis 1 saszetke na sprobowanie. Trening klatka i biceps...a wiec tak jestem juz po treningu. Przyznam nastawiony sceptycznie bylem do tej massacry,ale zaskoczenie bardzo pozytywne.

Jesli chodzi o dzialanie to rewelacja(mam porownanie do np. shocka,NO3,Nox Pumpa). Dobre pobudzenie i motywacja do treningu,bardzo dobra pompa,nawet powiem swietna pompa. Zwiekszona wytrzymalosc,wiecej sily.


Smak lemon bodajze,taki sobie,ale moze byc. 7/10
Rozpuszczalnosc 9,5/10
Pompa 10/10
Pobudzenie 9/10

Ogolna ocena 9,5/10
10 nie dam bo zawsze moze byc cos lepszego,ale przyznam Olimp sie bardzo postaral. Tylko ta cena.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Ja poczekam na trochę inny typ treningu, bo ten co mam teraz może nie sprzyjać "czuciu" taki supli

jesli ktos robi trening typowo silowy
np powtorzenie 2 min przerwy powtorzenie to pompy raczej nie odczuje

ale inne efekty typu pobudzenie (wykluczam uzaleznionych od kofeiny i zblizonych :D) lepsza regeneracje itp powinno sie zaobserwowac - choc to drugie oczywiscie nie po 1-2 probkach :D

na poczatek wlaczalbym ME2 w najciezszej fazie treningu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
dzieki za opinie. tez musze stestowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 685
Spoko nie ma sprawy. Jeszcze jakby cena byla nizsza to wogole rewelacja,ale cos za cos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2063
Próbowałem już 2 saszetki... smak lemon co kto lubi mi podchodzi:) Ale działanie powiedziałbym super! Rewelacyjna pompa a do tego ostatnio zlapalo mnie lekkie przemeczenie i robilem sie senny na treningu. Jak wzialem massacre problem zniknal na danym treningu:) Wcześniej jadłem knockout i nox pump (1 saszetke na probe) Ogolnie stwierdzam, ze warto a cena...? w sumie to mnie ona nie dziwi a produkt jest jej wart

Zmieniony przez - V.Corleone w dniu 2009-04-27 18:30:06

Zmieniony przez - V.Corleone w dniu 2009-04-27 18:30:59

I'm gonna make him an offer he can't refuse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
dobrze ze wygralem

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
to sie chyba otworzy worek z opiniami :D

dzieki Pepis za zalozenie watku !! - SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 685
Nie udzielam sie tutaj zbytnio,ale skoro jest okazja napisac na temat ktory szybko sie rozwija(czyli Massacra 2) to czemu nie. Ja to bym dal SOG'a Olimpowi heh:) Naprawde mile zaskoczenie. Nie zebym mial jakies zastrzezenia do Olimpu ogolnie,bo takich nigdy nie mialem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
Corleone a jak porownanie do ko i noxa ?

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2063
KO jakis rok temu laczylem jeszcze np. z aakg i jakis lekki spalacz dawalem to mialem efekt ktory wtedy mi byl potrzebny.. bo samo nie dawalo mi tego czego oczekiwalem. A nox mi totalnie nie podszedl ale po 1 probce nie moge nic stwierdzic.
Fakt jak robie nogi zawsze je bardzo czuje dzien po i mam zakwas. A po wczorajszym treningu (moze to dlatego, ze ze stackami nie mam za duzo do czynienia) po nogach czuje, ze sie o wiele szybciej zregenerowaly.

I'm gonna make him an offer he can't refuse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
aby KO bylo prawie idealne od dawna postulowalem dodanie TSE - widze ze i Corleone wykorzystal te droge :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
wczoraj sprobowalem 1 saszetke massacry 2

1/
smak kiszka, czuc waxy maize no i to sie raczej nie rozpuszcza bo chwile mi leżało po zmieszaniu natomiast dobrego smaku się nawet nie spodziewałem bo widać co jest w składzie

jedyny plus smaku to że nie jest słodki

2/
produkt sam z siebie nie pobudzil ani nie zwiekszył koncentracji (zajęłem się pracą), spodziewalem się czegos ciekawszego po tym co widze na etykiecie [tyrozyna,alc,kofeina], szczegolnie ze takie mieszanki działają na mnie w malych dawkach a po 3 kapsach thermo speed extreme odlatuje

3/
jak się na tym ćwiczy powiem kiedy indziej
domniemam że ciekawie

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dominator Creatine i ArgiPower KONKURS

Następny temat

omega3 i czosnek w kapsułkach, kiedy przyjmować?

WHEY premium