SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OPINIA PO SPOŻYCIU MASSACRY 2

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
TomQ-MAG

nie, to nie to - nosze dobre

poprostu mozg zbyt szybko przetwarza informacje
wybierajac strzepek i dodajac reszte - czasem bledna :D

ot taki defekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Cóż dziś poszła 2 saszetka i znów nic. Zero większych odczuć. Preparat zdecydowanie nie dla mnie. Dla przykładu NOZ Full Throttle klepnął 5 razy mocniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Tez juz łykałem massacre 2 - moze i jestem cpunem jezeli chodzi o spalacze i no-zabawki - ale 1 porcja to jest IMO lipton - a cena tak kosmiczna ze zwiekszanie mija sie z celem...

Co do ew. jako tako oplacalnych sie miksów polecam :

1 saszetka + 1,5 porcji xtenda + 3kaps HH
1 saszetka + 1,5 porcji xtenda + 3kaps GUARANAX

Ogolnie brakuje z 200-300 kofy i 3-4g cytruliny/argininy

Węgli dosyc, reszta ok.

Odnosnie smaku - szału nie ma ale jest duzo gorszych.

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8248
Na mnie działa extra zszedłem z dwóch saszetek co drugi dzien i teraz biorę jedną dziennie bo za bardzo mnie nosiło. Dwie saszetki dziennie to stanowczo za dużo. Mam 42 lata i mało co mnie rusza ale massacra poruszyła serce czaka. Siła idzie do góry niesamowicie.
Najlepsze stwierdzenie "kiepskie bo kolega tak powiedział "

W gruncie rzeczy jestem fajny. Niech was to nie zwiedzie nie dla wszystkich !!!.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Ja poczekam na trochę inny typ treningu, bo ten co mam teraz może nie sprzyjać "czuciu" taki supli. Dieta bez węgli itp. Zobaczymy kiedy indziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja poczekam na trochę inny typ treningu, bo ten co mam teraz może nie sprzyjać "czuciu" taki supli. Dieta bez węgli itp. Zobaczymy kiedy indziej

Nie przesadzaj. Za taką cenę, to przy robieniu pomnpek powinny Ci mięśnie puchnąć. Ja jak dostanę próbki to spróbuję i wypowiem się, czekam narazie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Ja poczekam na trochę inny typ treningu, bo ten co mam teraz może nie sprzyjać "czuciu" taki supli

jesli ktos robi trening typowo silowy
np powtorzenie 2 min przerwy powtorzenie to pompy raczej nie odczuje

ale inne efekty typu pobudzenie (wykluczam uzaleznionych od kofeiny i zblizonych :D) lepsza regeneracje itp powinno sie zaobserwowac - choc to drugie oczywiscie nie po 1-2 probkach :D

na poczatek wlaczalbym ME2 w najciezszej fazie treningu :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dominator Creatine i ArgiPower KONKURS

Następny temat

omega3 i czosnek w kapsułkach, kiedy przyjmować?

WHEY premium