SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODBLOK - 16MSC ON

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
A mam 25x20mg Tamoxifenu, więc jeżeli może pomóc a nie zaszkodzi, to mogę zjeść.
Tylko w jakich dawkach i częstotliwości to chrupać?

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
10-20 mg dziennie ale najpierw wrzucisz wyniki przed sermami
I ważne abyś na hcg nie ubił estro
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Pewnie, wyniki badań wrzucę tak jak pisałem wcześniej
Tendencji do wybijania Estro nie mam, ale zawsze w tle leciały IA, żeby to kontrolować
Tak samo będzie w tym przypadku, Estro będzie w widełkach - bo inaczej to nie ma sensu

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4069
Zdawaj relację co jakiś czas ze stanu psychicznego. Odczuwanie emocji ect.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Właśnie co do stanu psychicznego to myślałem że będzie o wiele, wiele gorzej. Minęło już kilka tygodni od ostatniego strzału, a czuje się dobrze. Wiadome, siła i sylwetka na minus, kondycyjnie na SW też słabiej, w ciągu dnia łapię czasami muła (drzemka 15-30 minut pomaga)
Co do libido o które też się obawiałem, jest o dziwo bez zmian
Z drugiej stronie, naturalnie u mnie ten poziom teścia był niewysoki, mimo młodego wieku, diety, treningów, dobrej suplementacji

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Dzisiaj poszły badania kontrolne przed Sermami.
Testo ponad górną granicę, Estro zejdzie do +/- 25 pg/mL, bo wczoraj wieczorem zapodałem tabsa Egistrozolu.

Ostatni strzał HCG był 07.09 więc minęły 3 dni. Myślę poczekać do 14.09 i wrzucić Cloma
1-14dni 50mg
BADANIA (LH, FSH, T, E2)
14-30dni 25mg

Co myślicie?

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Aż tak znasz org, że wiesz do ilu Ci zejdzie e od takiej dawki egi Wyniki są ok.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Aż tak dobrze, to złe słowo, ale mogę przypuszczać że po tabsie wynik +/- powinien być w górnej granicy E, więc zostawiłbym E2 na takim poziomie

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Luzik, wyniki git

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4069
Fajnie, że coś napisałeś. A jak siłowo i spadki? Dużo spadło? Wigor mocno spadł?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak wystartować?

Następny temat

Jak naturalnie obnizyc Testosteron.

WHEY premium