SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak naturalnie obnizyc Testosteron.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 211
Witam,

Pewnie dosc dziwny temat na tym forum lol :D Juz tlumacze.
Mieszkam w UK i calkiem mozliwe ze moge zalapac sie TRT - chyba HTZ po polsku - z funduszu zdrowia.
Mialem jeden test z wynikiem niskim, potem drugi dla pewnosci i juz byl lekko podwyzszony 12.3 nmol/L. Lekarz powiedzial ze to mogl byc tylko jednorazowy spike. Bede mial 3 test i nie ukrywam ze zalezy mi aby zalapac sie na trt z funduszu zdrowia. Poziom przy ktorym sie "nadajesz" jest dosc zanizony ponizej 8nmol/L.
Wracajac do pytania, jak sie przygotowac na nastepny test, aby T byl nisko jak sie da? :D

Pozdrawiam,

Nie wiem czy ankieta jest wogole potrzebna przy moim pytaniu.

1. WIEK: 41
2. WAGA: 77
3. WZROST: 181
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: kiedys 6 lat, od 2 lat silownia i crossfit
6. DIETA: 7/10

-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: w wieku 22 lat dwa cykle. Oma i metanabol
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: dobry poza Testosteronem :)

14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
Ja się nie zgodzę że pomysł głupi, tylko trzeba zrobić to z głową Kilka lat temu biorąc deke i testosteron (tesc wałek) Dość mocnego bloka złapałem Nie napisze co i jak zrobiłem bo nikomu nie bede tu dawał instrukcji bo złamał bym tym regulamin ale mam 1 op omnadrenu na miesiąc, 1 pregnylu i 1 clomidu

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8798
Głodowa dieta, 24h bez snu przed badaniem, a przez tydzień max 4h snu dziennie i voilà, masz ujemny testosteron ewentualnie kilka tabletek RAD140/LGD4033/ostaryny/S23 przez kilka dni
To zadziała, ale lepiej znajdź sobie rozsądnego lekarza, który nie będzie potrzebował numerku na kartce poniżej pewnej wartości żeby ci przepisać HTZ. Znajdź kogoś ogarniętego, bo jak dostaniesz 250mg raz na miesiąc, albo 100mg raz na dwa tygodnie, to wcale nie będzie tak fajnie. Konsekwencje w zdrowiu mogą być poważne.
Z oszukiwania lekarzy nie ma nic dobrego. To co ci napisałem będzie cię kosztowało dużo zdrowia, więc zastanów się czy warto.


Zmieniony przez - wybiegany w dniu 2020-07-31 01:36:42
1

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93978 Napisanych postów 363783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667084
Flakon testa kosztuje grosze tak naprawdę, warto tak kombinować na siłę skoro chcesz sobie trochę tego testa podbić?
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
nie warto

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Zacznij chlać palić nie spać fastfoody jeść prosta droga do bałaganu w układzie i bad ogólnych.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9048 Napisanych postów 82715 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699578
Totalnie głupi pomysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 195 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3165
Zdrowie jest najważniejsze, doping testem to groszowe sprawy, zaopatrz się i jedziesz na własną rękę, nawet nie chciałoby mi się iść raz na 10 dni na zastrzyk i czekać w kolejce.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 211
Isc do lekarza i miec terapie trt prowadzona przez lekarza z okresowymi badaniami to jest glupi pomysl?
Byc moze post napisalem niezbyt zrozumiale. Ja mam naturalnie niski poziom T.


Zmieniony przez - realme w dniu 7/31/2020 12:53:05 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 211
lodzianin1
Flakon testa kosztuje grosze tak naprawdę, warto tak kombinować na siłę skoro chcesz sobie trochę tego testa podbić?


Przeszlo mi to przez mysl ale nie wiem czy robienie tego samemu to dobry pomysl i nie skonczy sie na zwyklym koksowaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 356 Napisanych postów 1966 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69139
Walni sobie z 500deki z 3razy i za 5tyg idź na badanie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
realme
lodzianin1
Flakon testa kosztuje grosze tak naprawdę, warto tak kombinować na siłę skoro chcesz sobie trochę tego testa podbić?


Przeszlo mi to przez mysl ale nie wiem czy robienie tego samemu to dobry pomysl i nie skonczy sie na zwyklym koksowaniu?





Od ciebie zależy jak to się skończy tak samo jak z piciem alkocholu możesz wypić piwo albo pół litra i na czworakach łazić.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ODBLOK - 16MSC ON

Następny temat

Prop+master+wino?

WHEY premium