SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy cykl porady

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 122
Witam nazywam sie Mateusz jestem nowym uzytkownikiem forum mam w zwiazku z tym wiele pytan. Swojá przygode z cwiczeniami zaczalem na wakacjach 2006 wtedy cwiczylem 2 miechy i w ciagu tego czasu zjadlem nitrobolon duzá puszke za ponad 100zl mass xxl 3kg i 40 tabletek metki po tym skoczylem z wagá 6 kg z 59 na 65 nagle przestalem cwiczyc wszystko zaczelo opadac i wszystko wrocilo do poprzedniej wagi...W tym roku o 1 stycznia 2007 roku zaczalem cwiczyc i cwiczylem sumiennie przez 4,5 miecha z wagi 60kg skoczylem na 72 to bylo 15 kwietnia w klacie 103 cm lapa 34 przed cwiczeniami zjadlem kreatyne olimpa 500 gram za ponad 100 zl 2 kg mass xxl i dobrze sie odzzywialem no i metka 65tabletek..wlasnie tego dnia kiedy mialem rekordowá mase przestalem cwiczyc w zwiazku z tym ze musialem wyjechac do londynu do pracy zamierzam od nastepnego tygodnia po pracy cwiczyc i ze starzem 3 miechow cos sobie lyknac..dzisiaj staje na wage i waze 67 kg jestem podlamany i dlatego prosze o o dobrá diete wraz z cyklem decki mety i tescia wraz z odzywkami cena nie ma znaczenia jezeli sadzidzie ze to za silne srodki rozpiszcie mi cos fajnego bo czym duzo przytyje ...Moze stwierdzicie ze glupio robie ze najpierw cwicze robie cykla potem przestaje ale zmuszajá mnie do tego ruzne sytuacje
prosze o odp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Nie kombinuj :) W pole tu nikogo nie wywiedziesz, zeby ci rozpisal teraz cykl na za rok, ktory ty zastosujesz zaraz ;) Zrob jak piszes, wyglada na to ze sluchasz i rozumiesz, wiec do dziela i powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 899 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9988
niech cie sytuacja zmusi do leczenia psychiatrycznego, przy twoejej masie zaanagazowaniu i sezonowej zajawce duzo gajnera zrobi lepsza robote niz koksy

my tą moc mamy w sobie, mamy w sobie ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
67kg to zaden koks nie podziala na ciebie niestety, gdyz za mala masa.

dieta = dzial odzywianie
suplementacja+dieta to jest dla ciebie rozwiazanie.

koks to jak bedziesz z90kg wazyl to tak.

zdr.

[no patrz wyprzedzil mnie]

Zmieniony przez - LeBron777 w dniu 2007-05-08 12:09:50

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 122
hmm to nie jakas sezonowa zajawka tylko robie biznesy i ciagle wyjezdzam z kraju wiec nie zawsze mam okazje dokonczyc to co zaczalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 899 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9988
heh, kup sobie gajnera i waga bedzie rosla z dnia na dzien bo koks dla ciebie to jak grzebien dla lysego (niezle to sobie wymyslilem hahaha)

my tą moc mamy w sobie, mamy w sobie ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 122
moge dopowiedziec ze mam 178 cm wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 253 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3813
skoro nie konczysz to po co wogolezaczynac...????!!!

ciągła walka o mięcho;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
A co ma wzrost do rzeczy? Jezeli nie prowadzisz regularnych treningow i wlasciwie bez szczegolnej znajomosci tematu DARUJ SOBIE. Zrobisz cykl, znowu "nie bedziesz mogl" znowu spadnie, absurd. Zrob jako koledzy pisali, zakup odzywki i cwicz kiedy mozesz.
PS Chociaz nie zgadzam sie z opinia jakoby 90 kilo bylo waga startowa, ludzie wezcie wyluzujcie, bierzcie pod uwage uwarunkowania genetyczne, nie kazdemu przy koksie chodzi o to zeby z poziomu 90 skoczyc do 120 i zostac zawodowym kulturysta. Wyznacznkiem ma byc doswiadczenie i dobrniecie do martwego punktu ,chodzby bylo to nawet 70 kilo przy jakiejs wrednej ektomorficznej budowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 899 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9988
jeszcze raz powiem w tym przypadku jakies mono (chyba ze woli cos lepszego jakis xpand) i duzooooooooooooo gajnera .....

my tą moc mamy w sobie, mamy w sobie ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 122
No tak zrobie Scorpio kupie sobie gainerki bede jadl i cwizyl tyle ile mede mogl jezeli dotrzymam do kolejnych wakacji to zaserwuje jakis cykl tylko prosze o jakies konkretne dobre rozwiazania jak zazyac i jaki koszt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 899 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9988
o suplach pisz w Odżywki i Suplementy - OPINIE I ZDJĘCIA powowdzenia w nabieraniu masy :)

my tą moc mamy w sobie, mamy w sobie ogień

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy! Side na clomidzie...

Następny temat

Meta systemem 12321

WHEY premium